Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Apple, yeni HomePod mini planlarını rafa kaldırmış olabilir

Apple, yeni HomePod mini planlarını rafa kaldırmış olabilir

admin admin -
12 0
2018 yılında Apple tarafından piyasaya sürülen HomePod, periyodunun en yetenekli konut aygıtlarından biri olmayı başarmıştı. Bunun Çabucak akabinde yoluna daha Ufak ve Müsait fiyatlı HomePod Küçük ile devam eden Cuppertino devi, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir tanıtımla yenilenen HomePod modelini duyurdu. Artık Bloomberg, Apple’ın HomePod Küçük planları hakkında kimi Değişik ayrıntılar paylaştı. 

HomePod Küçük rafa kaldırılmış olabilir

Bugün Bloomberg tarafından paylaşılan yeni bir raporda Apple analisti Mark Gurman, şirketin yeni bir HomePod Küçük modeli planlamadığını söyledi. Bilindiği üzere Apple, HomePod Küçük için paylaşılan yeni güncellemede, aygıtın piyasaya çıkışından bu yana sahip olduğu gizli bir sıcaklık ve nem sensörünü etkin hale getirdi. 

Bu nedenle Apple’ın gelecekte piyasaya sürülecek bir HomePod Küçük yerine, var versiyona farklı özellikler kazandırması daha mümkün görünüyor. Ayrıyeten 2.nesil HomePod’un var küçük versiyondan farklı özellikler sunmadığını da belirtelim.

Yeni HomePod Küçük rafa kaldırılmış olsa da, sızıntılar Apple’ın farklı mesken eserleri üzerinde çalıştığını gösteriyor. Çünkü Ağustos ayında Mark Gurman, şirketin Apple TV, kamera ve HomePod fonksiyonelliğini Biricik bir teklifte birleştiren iPad gibisi bir akıllı ekran geliştirdiğini belirtti. Bu aygıtın ise 2024 yılında tanıtılması bekleniyor.  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir