Apple Watch Ultra için Oceanic+ uygulaması indirmeye sunuldu

Genel Oca 10, 2023 Yorum Yok
Apple kataloğundaki en kuvvetli akıllı saat pozisyonuna yükselen Apple Watch Ultra için Laf verilen uygulamalar yavaş yavaş kullanıma sunuluyor. Bilhassa dalgıçlara yönelik olarak hazırlanan Oceanic+ bunlardan birisi.

Oceanic+ neler sunuyor?

Oceanic+ uygulaması 40m araya dayanıklı Apple Watch Ultra modelini adeta bir dalış bilgisayarına dönüştürüyor. Huish Outdoors ile Birlikte geliştirilen uygulama farklı derinlik bilgilerini sunarken dalgıçlara da hayati mevzularda ihtarlarda bulunuyor.

Uygulama saatin derinlik ve sıcaklık sensörlerini kullanarak dalgıcın dalma yahut yükselme hareketlerini takip edebiliyor. Buna nazaran yüzeye ulaşma müddetini hesaplayabiliyor. Akım, dalga ve sıcaklığa bağlı olarak da planlama yapabiliyor. Ayrıyeten süratli hareketlerde dalgıcı uyarıyor.

Titreşim ve ekran parlaklığı ile kullanıcıyı uyaran uygulama fiyatsız lakin sonlu bir kullanım sunuyor. Günlük 5$, aylık 10$, yıllık 80$ ve aile için yıllık 130$ biçiminde lisans bedelleri mevcut. Uygulama WatchOS 9.1, iPhone 8 ve iOS 16.1 gerektiriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir