Apple Watch Ultra için bir garip hasar testi

Genel Mar 04, 2023 Yorum Yok
Apple’ın en güçlü ve en güzel akıllı saati olarak öne çıkan Apple Watch Ultra, Özellikle Hariç ortam profesyonelleri tarafından tercih ediliyor. Bununla Bir arada Vakit içerisinde hasar Meydan yahut çizilen Apple Watch Ultra modeli dayanıklılık açısından riskli hale gelebiliyor. Apple artık yeni bir test programı başlatıyor.

Apple Watch Ultra hasar testi

Derinlik ve Su Dayanıklılığı Testi ismiyle başlayan yeni programda, Apple Watch Ultra modelinin dayanıklılığının Vakit içerisinde zayıfladığını düşünen müşteriler için belli testler yapılacak. Bununla Birlikte kimi kaideler var.

İlk olarak Apple Watch Ultra modelinin görünür rastgele bir çatlağının olmaması gerekiyor. zıt takdirde test esnasında saatin ziyan görebileceği gerekçesiyle test uygulanmıyor. diğer taraftan saatte görülmeyen bir hasar varsa ve test esnasında saat ziyan görürse bu Sefer değişim gerekliliği ortaya çıkıyor.

Kullanıcının hudutlu garantisine yahut tüketici kanunlarına nazaran değişim yapılıyor yahut değişim fiyatı isteniyor. Kısaca bu test için saatinizde görünür yahut görünmeyen rastgele bir çatlak yahut hasarın olmadığından emin olmanız gerekiyor. Apple yaptığı açıklamada görünür çatlaklar varsa kullanıcının saati katiyen dalışta kullanmamasını istiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir