Amiral gemisi Huawei P60 Pro canlı görüntülendi: İşte tasarımı

Genel Şub 03, 2023 Yorum Yok
Huawei, yakında amiral gemisi Huawei P60 serisini ​​​piyasaya sürecek. nihayet vakitlerde Türlü sızıntılara husus olan akıllı telefon serinin Huawei P60 ve P60 Pro modellerinden oluşması bekleniyor. Bugün zirve model Huawei P60 Pro, birinci Sefer canlı olarak görüntülendi. 

Huawei P60 Pro kanlı canlı görüntülendi

Sızdırılan görsellere nazaran Huawei P60 Pro, arka tarafında tutuşu kolaylaştıran hafif kavisli kenarlara ve iki Aka halka barındıran dikdörtgen bir kamera adasına mesken sahipliği yapıyor. Bununla Bir arada akıllı telefonun sol çerçevesinde ses ve Güç düğmesi, alt tarafında ise bir hoparlör ızgarası ve USB-C temas noktası bulunuyor. Böylelikle Huawei P60 Pro’nun selefinden izler taşıyacağını söyleyebiliriz.

Yakın vakitli sızıntılara nazaran yeni amiral gemisi telefon, 120Hz yenileme hızı ve 1440p çözünürlük sunacak 6.6 inç OLED ekrana sahip olacak. ek olarak 100W kablolu, 50W kablosuz şarj desteği ve 5.000mAh pil kapasitesi ile desteklenecek telefona, Snapdragon 8 Gen 2 platformu eşlik edecek. 

Huawei P60 Pro’nun dairesel kamera adasında 50MP Sony IMX888 anne kamera ile üçlü bir heyetime sahip olması bekleniyor. Kaynağa nazaran bu sensörlerden biri, OmniVision OV64B özellikli bir 64MP telefoto sensör olabilir. Kutudan Menfaat çıkmaz HarmonyOS 3.0, LPDDR5X RAM ve UFS 4.0 depolama alanı ile desteklenecek telefonun, önümüzdeki Mart ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir