Amazfit GTR Mini tanıtıldı: AMOLED ekran, GPS, iki hafta pil ömrü

Genel Mar 15, 2023 Yorum Yok
Amazfit, isminde mini geçmesine Karşın fonksiyonellik açısından dev diyebileceğimiz bir akıllı saat piyasaya sürdü. Huami çatısı altında yer Meydan şirket Amazfit GTR Mini modelini tanıttı. Zepp OS 2.0 işletim sistemiyle çalışan cihaz markanın en kompakt modeli olarak karşımıza çıktı.
Amazfit GTR Küçük, 416 × 416 piksel çözünürlük sunan 1.28 inç yuvarlak AMOLED ekran taşıyor. Akıllı saat 9.25 mm kalınlığında. Ayrıyeten paslanmaz çelik gövdeye ve 24.6 gram yüke sahip. Aygıtta orta Tertip kullanımla 14 güne kadar kullanım mühleti sağlayan 280 mAh kapasiteli bir pil bulunuyor.
Amazfit GTR Küçük ayrıyeten Amazfit’in standart modele nazaran iki kat daha Çok sinyal aldığını ve beş adede kadar uydu konumlandırma sistemini desteklediğini söylediği markanın kendi GPS teknolojisi ile donatılmış olarak geliyor.

Fiyat etiketi de aşikâr oldu

Akıllı saatin 120’den fazla spor modunu desteklediğini belirtelim. Ayrıyeten koşu bandı, Aleni havada koşu, eliptik, bisiklet, kapalı alanda yürüyüş, Aleni havada yürüyüş ve kürek çekme üzere yedi tanınan fiziksel aktiviteyi algılayabiliyor. Her Vakit Aleni ekran dayanağı de mevcut.

Amazfit GTR Küçük, 50 metreye kadar suya dayanıklılığa sahip. Ayrıyeten kalp atış suratı, kandaki oksijen doygunluğu (SpO2), uyku kalitesi ve gerilim düzeyini ölçebiliyor. 80’den Çok kadran içeren akıllı saat 120 dolar fiyat etiketiyle satın alınabilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir