AGON by AOC, gaming monitör pazarında liderliğini sürdürüyor

Anakart Driverları, Donanım May 10, 2023 Yorum Yok
IDC araştırma şirketinin Quarterly Gaming Tracker 2022 Dördüncü Çeyrek raporuna nazaran dünya genelinde monitör satışlarında AGON by AOC bir numarada yer aldı. AGON by AOC, evvelki çeyreklerdeki birinciliğini sürdürdü.

AOC’nin oyun odaklı alt markası AGON by AOC, fiyat/performans odaklı monitörlerin yanı Dizi MiniLED ve Display HDR 1400 üzere yeni teknolojilere sahip monitörleriyle de dikkat çekiyor.

IDC raporu hakkında değerlendirmelerde bulunan AOC Global Pazarlama Lideri Anna Stefańczyk, şunları söyledi:

“Dünyanın bir numaralı oyun monitörü markası olduğumuz için Aka bir heyecan duyuyoruz. Oyun topluluğunun inanılmaz takviyesi ve sıradışı ürünleri  süper bir kıymette sunma uzmanlığımıza her Vakit güvenen, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz olmasaydı bu Mümkün olmazdı. Biz büyümeye devam ettikçe, çeşitlilik gösteren oyun topluluğumuzun tercihlerini karşılamaya yönelik yenilikçi ve nihayet teknoloji eserleri piyasaya sunmaya devam edeceğiz.”

AGON by AOC, müşterilerine üç farklı alt kategoride gaming monitörler sunuyor.

  • AOC GAMİNG: Beğeni için oyun oynayanlar için tasarlanan bu monitörler AGON’un en Müsait fiyatlı monitörleri olarak dikkat çekiyor. 144 Hz, 165 Hz ve 240 Hz tazeleme suratı üzere seçenekler sunuluyor.
  • AGON: Rekabetçi oyunlar oynayanları ve e-sporcuları hedefliyor. FPS shooter ve MOBA üzere oyunları e-spor düzeyinde oynayan kullanıcılara yüksek performans vaat ediyor.
  • AGON PRO: Markanın en üst seviye özelliklere sahip monitörleri AGON PRO ismiyle satışa sunuluyor. Bu monitörler içerik üreticiler, influencerlar ve profesyonel espor kadrolarına yönelik üretiliyor. 100 nit zirve parlaklık, MiniLED, 360 Hz, NVIDIA Reflex Analyzer üzere özellikler sunuluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir