YouTube video indirme nasıl yapılır? YT video indirici site ve programlar

Genel Mar 20, 2023 Yorum Yok

YouTube, başlangıçtan günümüze en kaliteli görüntüleri barındıran tanınan bir platform. YouTube’da çocuklardan gençlere yaşlılara kadar her yaşa Müsait görüntüler var. Birçok kişinin varsayılan görüntü izleme platformu olan  YouTube, birçok kaynaktan milyarlarca görüntü barındırıyor. Pekala, YouTube’dan görüntü nasıl indirilir? Bu Kılavuz yazıda en yeterli YouTube görüntü indirme siteleri ve programlarını bulacaksınız. Ayrıyeten telefona ve bilgisayara YouTube görüntü indirme sürecinin nasıl yapıldığını da anlattık.

En yeterli 5 YouTube görüntü indirici site ⬇️

YouTube HD ve 4K görüntüleri indirme için en kolay tekniklerden biri; YouTube görüntü indirme siteleri kullanmaktır. YT video indirme programsız yolunu istiyorsanız, bu listedeki en uygun online HD görüntü indirme sitelerini kullanabilirsiniz. İşte en uygun 5 YouTube görüntü indirme sitesi:

1️⃣ ClipConvert

ClipConverter.CC, en âlâ online görüntü indirme siteleri ortasında. YouTube 1080p, 4K ve hatta 8K görüntüleri indirmek dışında görüntüleri farklı formatlara dönüştürmeye İmkan tanıyan yerleşik bir dönüştürücüye sahip. YouTube görüntülerinden sesi almak Öbür bir deyişle YouTube görüntü ses indirme için de bu siteyi kullanabilirsiniz. ClipConverter.CC, YouTube’dan görüntü indirme süratli ve inançlı formda nasıl yapılır? sorusunun karşılığı diyebiliriz.

2️⃣ SaveFrom.net

SaveFrom.net mp4 video indirici, YouTube görüntüleri süratli ve fiyatsız olarak indirmenize Yardımcı olan olağanüstü bir servis. SaveFrom, görüntü indirmenin en kolay yolu da diyebiliriz. Örneğin; bir YouTube görüntüsünü indirmek istiyorsunuz. Biricik yapmanız gereken; YouTube görüntüsünün linkini kopyalayıp siteye yapıştırmak ve Download butonuna tıklamak. Görüntü mp4 formatında inecektir. Dilerseniz, YouTube sitesinin başına savefrom.net, sfrom.net yahut ss ekleyerek de ilgili YouTube görüntüsünü indirebilirsiniz.

3️⃣ Y2mate

Y2mate, tanınan YouTube görüntü indirme siteleriarasında. Y2mate, aslında her siteden görüntü indirme işlemine izin veriyor. YouTube için HD görüntüleri mp4 olarak indirip dilediğiniz formata dönüştürebiliyorsunuz. Görüntüleri iki farklı yolla indirmenize müsaade veriliyor. Birincisi; görüntünün linkini ilgili alana kopyalayıp yapıştırmak ve çözünürlüğü seçmek; görüntü Çabucak inmeye başlayacak. diğer yol; YouTube görüntüsü açıkken, adres çubuğunda youtube’dan sonra pp eklemek.

4️⃣ Online Görüntü Converter

Online Görüntü Converter, YouTube HD görüntüleri kalite kaybı olmadan indirme özelliğine sahip Öbür bir online görüntü indirme sitesi. YouTube görüntülerini MP4, AVI, MOV, MKV, FLV, üzere farklı formatlarda indirebilen profesyonel bir görüntü indirici ve YouTube dönüştürücü sitesi. Yüksek süratli indirme ve dönüştürme fonksiyonuyla öne çıkan Online Görüntü Converter, Çağdaş tarayıcılarla büsbütün uyumlu.

5️⃣ YouTubemp4.to

Kolay, süratli ve inançlı YouTube’dan görüntü indirme sitesi arayanlar için bir Öbür alternatif. YouTubemp4 to, Öbür platformlarda paylaşmak üzere beğendiğiniz YouTube görüntülerini kolay ve büsbütün fiyatsız olarak indirmenizi sağlayan tesirli bir site. YouTube MP4 indirmek için Biricik yapmanız gereken; YouTube linkini kutucuğa yapıştırıp Convert butonuna tıklamak. Dilediğiniz çözünürlüğü seçip görüntüyü en yüksek kalitede aygıtınıza indirebilirsiniz.

Ücretsiz YouTube görüntü indirme programları (Windows & Mac) 💻

En yeterli ücretsiz YouTube indirici programlar, görüntüleri internetsiz izlemenize müsaade verir. Premium aboneliği olmadan sevdiğiniz YouTube görüntülerini indirip izlemenin bir yolunu arıyorsanız, bu listedeki Windows PC ve Mac bilgisayarlar için en yeterli YouTube görüntü indirme programları işinizi görecektir. Kullanımları kolaydır ve YouTube görüntü dönüştürücü olarak da kullanabilirsiniz.

1️⃣ 4K Görüntü Downloader

4K Görüntü Downloader, süratli, meselesiz görüntü indirmeleri için en uygun ücretsiz YouTube görüntü indirici. Kullanımı kolay, nihayet derece özelleştirilebilir, reklamsız ve rastgele bir ekstra yazılım paketi içermiyor. Biricik bir görüntüyü yahut oynatma listesini indirebiliyorsunuz. Web tarayıcınızdan YouTube görüntü URL’sini kopyalayıp programda Müsait alana yapıştırıyorsunuz. YouTube görüntüsü MP4 olarak dilediğiniz pozisyona indiriliyor.

2️⃣ Any Görüntü Converter Free

Any Görüntü Converter Free, piyasadaki en yeterli fiyatsız YouTube görüntü indirme programlarından biri. Fiyatsız sürümde Biricik seferde Biricik görüntü indirmen sınırlaması var. Program, Fazla sayıda görüntü formatını destekliyor. İndirdiğiniz görüntüyü kırpmak, renk ayarı üzere Yalın efektler eklemek ve metni eklemek için kullanabileceğiniz Yalın bir görüntü düzenleyiciye de sahip. Bu programla YouTube’dan görüntü indirmek inanılmaz kolay.

3️⃣ Free YouTube Download

Free YouTube Download, yalnızca kullanıcı arayüzüne sahip fiyatsız YouTube indiricisi. Otomatik indirme, çoklu indirme gibi hoş özelliklere sahip olan YouTube görüntü indirme programı, kendi içinde dönüştürücüye de sahip. Bu sayede mp4 başta olmak üzere görüntüyü dilediğiniz kalitede indirebiliyorsunuz. YouTube görüntüsünün sesini indirmek için de şahane bir program.

4️⃣ aTube Catcher

aTube Catcher, YouTube iç olmak üzere birçok görüntü izleme sitesinden indirme yapabileceğiniz bir video indirici. İndirilen görüntüler otomatik olarak tanınan formatlara dönüştürülebiliyor, böylelikle görüntüleri hangi aygıtta izlemeyi düşünüyorsanız, ona nazaran iniyor, ayrıyeten YouTube görüntü dönüştürme programı kullanmanız gerekmiyor. Programla birebir anda birkaç YouTube görüntüsü indirebiliyorsunuz, Bu fiyatsız YouTube indirici, izlenen rastgele bir görüntüyü kaydetme, görüntü birleştirme ve yazdırma üzere ekstra özellikler sunuyor.

YouTube görüntü indirme uygulamaları (Android ve iOS) 📱

En âlâ YouTube görüntü indirme uygulamaları ile YouTube görüntüsünü Android telefon yahut iPhone’unuza basitçe indirebilir ve görüntüleri internet ilişkisi olmadan izleyebilirsiniz. Android ve iOS için YouTube görüntü indirici uygulamalar, medya belgelerini indirmek, aygıtınızda tutmak ve toplumsal medya platformlarında paylaşmak için geliştirilmiştir. Bilgisayara muhtaçlık duymadan en sevdiğiniz YouTube görüntülerini akıllı telefona indirmek için listedeki taşınabilir uygulamaları kullanabilirsiniz:

En güzel 9 Android YouTube görüntü indirme uygulaması 🔽

 1. Video Downloader (Android)
 2. All Görüntü Downloader (Android)
 3. Snaptube (Android)
 4. Videoder (Android)
 5. Video Saver PRO+ Cloud Drive (Android)
 6. iDownloader (Android)
 7. Downloader Pro (Android)
 8. Cloud Görüntü Player (Android)
 9. DownloadMate (Android)

En düzgün 5 iPhone (iOS) görüntü indirme uygulaması 🔽

 1. FoxFm (iOS)
 2. Documents (iOS)
 3. Total Files (iOS)
 4. Cloud Görüntü Player Pro (iOS)
 5. Easy Downloader (iOS)

YouTube görüntü indirme Chrome eklentileri ⬇️

YouTube görüntülerini indirmek için aygıtınıza bir program yahut uygulama yüklemenize gerek yok. Google Chrome eklentileri, programsız YouTube görüntülerini indirmenin en yeterli yollarından biri. YouTube görüntü indirme için kullanabileceğiniz en güzel 5 Chrome görüntü indirme eklentisi şöyle:
 1. Video Downloader Professional
 2. Video Downloader PLUS
 3. Video indirici profesyonel
 4. Foxified
 5. Video DownloadHelper
 6. Tampermonkey

YouTube görüntü indirme nasıl yapılır? (iPhone) 📲

 1. Documents by Readdle uygulamasını indirin.
 2. Pusula simgesine dokunarak web tarayıcıyı açın.
 3. Online görüntü indirme sitesine girin.
 4. YouTube görüntü linkini yapıştırın ve Download’a dokunun.
 5. Video formatını, kalitesini seçin ve tekrar Download’a dokunun.
 6. İsim verin ve görüntü indirme yerini belirleyin.
 7. Downloads kısmına dokunun.
 8. Başlangıç ekranına dönün ve Downloads klasörünü açın.
 9. Videonun yanında üç noktaya dokunun ve Görüntüyü kaydedin.
 10. iPhone YouTube görüntü indirme bu kadar kolay!

YouTube görüntü indirme nasıl yapılır? (Android) 📲

 1. TubeMate uygulamasını indirin.
 2. İndirmek istediğiniz YouTube görüntüsünü açın.
 3. Download butonuna dokunun.
 4. Kalite ve format seçin.
 5. Aşağıda Download List simgesine dokunun.
 6. Videonun yanındaki üç noktaya dokunun ve kaydedin.
 7. Android YouTube görüntü indirme tamamdır!

Youtube MP4 görüntü indirme nasıl yapılır? (Windows PC) 🖥️

 1. VLC Media Player’ı açın.
 2. Medya menüsüne tıklayın.
 3. Ağ Akışını Aç’ı seçin.
 4. YouTube görüntüsünün linkini yapıştırın.
 5. Oynat butonuna tıklayın.
 6. Araçlar – Codec Bilgisine girin.
 7. Konum kutucuğundaki uzun linki kopyalayın.
 8. Tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.
 9. Sağ tıklayıp “Videoyu farklı kaydet”i seçin.

YouTube görüntü indirme nasıl yapılır? (Mac) 💻

 1. 4K görüntü downloader programını açın.
 2. YouTube görüntüsünün ilişkisini kopyalayın.
 3. Menüde “Paste link”e tıklayın.
 4. Kalite ve format seçenekleri ortasından seçim yapın.
 5. Download’e tıklayın.
 6. Video indirildikten sonra üç noktaya tıklayın.

Windows PC, Mac bilgisayar, iPhone, Android telefon, hangi aygıtı kullanıyor olursanız olun YouTube görüntülerini indirmek Fazla kolay iştir. YouTube Premium üyelik fiyatı vermeden YouTube MP4 görüntü indirmenin yollarını arıyorsanız, hakikat yerdesiniz. En uygun ve fiyatsız YouTube görüntü indirme programları ve YouTube görüntü indirici uygulamaları da listeledik.

YouTube Görüntü İndirme Oylama: 5/5 (⭐⭐⭐⭐⭐) Yekün Oy: 33185

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir