YouTube Premium yeni özellikler kazanıyor

Genel Nis 11, 2023 Yorum Yok
Google’ın en Değerli abonelik hizmetleri ortasında yer Meydan YouTube Premium, muhakkak bir abonelik fiyatı karşılığında kullanıcılara YouTube Music, reklamsız tecrübe, arka planda oynatma, çevrim dışı dinleyebilme üzere özellikler sunuyor. Google rekabette kuvvetli olabilmek ismine hizmetine yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

YouTube Premium kullananlara müjde

Gelen bilgilere nazaran önümüzdeki haftalarda YouTube Premium hizmetine yeni özellikler eklenmesi planlanıyor. Bunlardan birincisi Apple SharePlay dayanağı. SharePlay ile Bir arada kullanıcılar FaceTime görüşmeleri yaparken YouTube görüntüleri izleyebilecekler.

İkincisi ise 1080p Premium daha gelişmiş imaj kalitesinin iOS aygıtlara sunulacak olması. Android aygıtlar sonraki bir periyotta bu özelliğe kavuşacak. Standart YouTube kullanıcıları ise var 1080p seçeneğini kullanmaya devam edecekler.

Yine masaüstünde kullanımda olan Sıraya Ekle özelliği de sonraki güncellemede taşınabilir Premium kullanıcılarına sunulacak. Bu özellik parçayı listeye ekleme yerine anlık çalma sırasına ekliyor. nihayet olarak izleyip yarıda bıraktığınız bir görüntüyü Geri döndüğünüzde sağ alt kısımda sizin için bekleten özellik de yeni güncellemede YouTube Premium abonelerine sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir