Yenilenmiş iPhone 13, Amerika’da satışta: İşte indirimli fiyatlar

Genel Mar 14, 2023 Yorum Yok
Apple, yenilenmiş iPhone modellerini biraz daha Müsait fiyatlı satışa sunuyor. Şirket, nihayet olarak Amerika online mağazasında yenilenmiş iPhone 13 serisini satışa çıkardı. Şu anda iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modelleri mevcut.

Yenilenmiş iPhone 13 fiyatları

Pekala, Amerika’da yenilenmiş iPhone 13 fiyatı ne kadar? iPhone 13, 619 dolar; iPhone 13 Pro, 759 dolar; iPhone 13 Pro Max, 849 dolardan başlayan fiyatlarla satışta.

Farklı renk ve kapasite seçenekleri var lakin istenilen Özel renk ve kapasitenin bulunamama durumu da var. Örneğin; iPhone 13 Pro Max Altın rengi için 128GB ve 256GB stoklarda yok gözüküyor. Direkt Apple’dan yenilenmiş iPhone satın almayı düşünüyor ve aşikâr bir renk ve kapasite arıyorsanız stokları sık sık Denetim etmeniz gerekiyor.

iPhone 13 özelinde, Amerika’da yenilenmiş modeller tercih edildiğinde %25’e kadar daha uyguna geliyor. Olağan ki seçilen model ve kapasiteye nazaran indirim farklılık gösteriyor. Ayrıyeten iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max üzere Apple’ın satıştan kaldırdığı lakin almak istediğiniz bir modeli Apple yenilenmiş iPhone mağazasında bulabiliyorsunuz. Satılan modellerin SIM kilitsiz olduğunu ve yenilenen pil, yeni kasa ve yeni USB-C Lightning kablo ile geldiğini hatırlatalım. Yenilenmiş iPhone’ların garantisi ise; 1 yıl.

iPhone 13 serisi, Eylül 2021’de tanıtıldı ve Ocak ayından itibaren birçok Avrupa ülkesinde indirimli fiyatlarla sunuluyor. Apple, Amerika’da da yenilenmiş iPhone 13 aygıtların satışına başladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir