Yeni Xiaomi robot süpürge paspasa odaklanıyor

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok
Robot süpürgeler kullanıma sunulduğu günden bu yana Aka değişimler yaşadı ve Fazla daha yetenekli hale geldi. Yalnızca süpürmenin yanında otomatik pislik boşaltma ve kendini temizleme üzere kullanıcıya kolaylık sağlayacak pek Fazla özellik bulmak mümkün.

Xiaomi Sweeping and Mopping Robot 2

Oldukça uzun bir ismi olan Xiaomi’nin yeni robot süpürgesi Xiaomi MIJIA Sweeping and Mopping Robot 2 biçiminde isimlendirilmiş. Çin dışında farklı bir İsim alacak mı bilinmiyor. Süpürge yükünü Yaş paspas kısmına vermiş.

Tekli fırçası, 5000Pa yüksek emiş gücü ve 430ml toz haznesi ile geniş bir alanı süpürebiliyor. Haznenin ve Aka fırçanın paklığı kullanıcıya ilişkin. arka kısmında ise iki adet daire biçiminde paspas mevcut. Tercihen 5 metrekare yahut 10 metrekare alanı paspasladıktan sonra istasyona dönüyor ve Özel düzenek paspasları temizleyerek yerine Geri takıyor. Bunu Daimi olarak tekrar ediyor. Kullanıcının müdahalesine gerek kalmıyor. Paspaslama 2 farklı yoğunluk moduna sahip.

İstasyon kısmında 4L pak ve kirli su haznesi mevcut. Paspasların paklığı esnasında bu hazneler kullanılıyor. 5200mAh bataryası sayesinde uzun mühletler paklık yapan süpürge gelişmiş LDS lazer teknolojisi ile odaları tanıyarak pürüzlerden kaçınabiliyor. Xiaomi Sweeping and Mopping Robot 2 robot süpürge 330 Avro fiyat etiketi ile satılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir