Yeni tanıtılan Samsung Galaxy A54, kamera güncellemesi aldı

Genel Mar 25, 2023 Yorum Yok
Samsung Galaxy A54, 15 Mart’ta resmî olarak tanıtıldı ve 12.500 TL başlangıç fiyatıyla Türkiye’de satışa çıktı. Galaxy A serisinin en kıymetli modeli için birinci yazılım güncellemesi yayınlandı fakat rutin Emniyet yaması üzere Ufak bir güncelleme gelmedi. Galaxy A54 5G’nin aslında düzgün olan kamerası güzelleştirildi ve bütün Samsung uygulamaları yeni sürüme güncellendi.

Galaxy A54’ün birinci güncellemesi

Güncelleme (A546BXXU1AWC4) , SM-A546B model numarasını taşıyan milletlerarası Galaxy A54 için yayınlandı. Birinci yazılım güncellemesi, Emniyet yaması içermediğinden Şubat 2023 yamasıyla geliyor.

Güncelleme notlarında kameraya yönelik ayrıntılar belirtilmediğinden, kamera uygulamasının daha yeterli çalışması mı sağlandı yoksa genel tecrübe mi uygunlaştırıldı bilinmiyor. Kamera güzelleştirmesi dışında, Notlar, Saat, Internet, Sıhhat, SmartThings Cüzdan, Hesap Makinesi ve öbür Samsung uygulamaları da güncellendi.

Galaxy A54’ün yeni satılmaya başlandığı düşünüldüğünde kullanıcılar kutusundan çıkarır çıkarmaz güncelleme yapmak zorunda kalacak. Kamera güzelleştirmesi ve kararlılık güncellemesi olduğundan birçok kullanıcı güncellemeyi atlamayacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir