Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Yeni nesil Apple TV, 2024’te geliyor

Yeni nesil Apple TV, 2024’te geliyor

admin admin -
11 0
Bloomberg, Apple’ın çıkarmaya hazırlandığı yeni ürünler hakkında detaylar paylaşmaya devam ediyor. meşhur basın kuruluşu bu Sefer şirketin yeni bir Apple TV üzerinde çalıştığını açıkladı. Rapora nazaran Aygıt 2024 yılında piyasaya sürülecek.

Set üstü kutu var nesil Apple TV 4K ile aynı tasarıma sahip olacak. Görünüşe bakılırsa yalnızca çipi güncellenecek. Ayrıyeten yeni tanıtılan ikinci jenerasyon HomePod üzere kimi akıllı mesken sensörleri ile donatılabileceği söyleniyor. Tekrar 4K çözünürlüğü destekleyecek.

iPad tabanlı akıllı ekran da yolda

A15 Bionic çipten Sıkıntı Meydan Apple TV 4K (2022) iki konfigürasyonda sunuluyor. Wi-Fi ve 64 GB depolama alanı içeren sürüm 3.599 TL karşılığında satılırken, Wi-Fi + Ethernet ve 128 GB depolama alanına sahip model 3.999 TL fiyat etiketi taşıyor.

Şirketin yeni nesil Apple TV’nin yanı Dizi bir akıllı ekran çıkarmaya hazırlandığı da bildiriliyor. Aktarılan bilgilere nazaran Aygıt giriş düzeyi iPad‘e emsal bir dizaynla karşımıza çıkacak ve konuttaki akıllı aygıtlar için bir kontrol merkezi misyonu görecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir