Yapay zeka kameralı Huawei Vision Smart Screen 3 tanıtıldı

Genel May 20, 2023 Yorum Yok
Huawei, 2023 yaz etkinliğinde AI muhteşem algılamalı kameraya sahip yeni Vision Smart TV 3’ü tanıttı. Akıllı TV, 240Hz Huawei Honghu imaj kalitesi teknolojisini destekliyor. 4K muhteşem projeksiyon ekranı ile donatılan TV, 4K amiral gemisi çip, Yapay zeka görüş çipi, yeni özellikler eklenen yazılım ile geliyor.

Huawei Vision Smart Screen 3 4K TV özellikleri

Huawei Vision Smart TV 3, Yapay zeka harika algılamalı kamera ve Yapay zeka görüş çipi ile donatılmış. Kemik eklemi tanıma, portre izleme ve oturma duruşu/mesafe hatırlatma üzere akıllı fonksiyonlara sahip. Huawei’nin kendi geliştirdiği Honghu imaj kalitesi, Aka data kümelerinin derinlemesine eğitimine ve tahsiline dayanıyor; 11 Cin fotoğraf sahnesini akıllı bir formda tanıyıp optimizasyon için renk, kontrast idaresi ve öbür algoritma modüllerini dinamik olarak çalıştırıyor.

TV, üstün ekran yansıtma fonksiyonunu destekliyor. Akıllı telefonunuzla -ilgili üyeliği satın aldıktan sonra- Biricik tuşla 4K ekran yansıtma yapabiliyorsunuz. Sinema izleme, karaoke, fitness ve oyun üzere üstün cümbüş fonksiyonlarına de sahip. TV 115 derecelik geniş açı ve 12 milyon pikseli destekleyen yeni AI üstün algılamalı kameraya sahip. AI imaj çipi ile donatılmış, Müstakil bir NPU ünitesine sahip.

Çocuk modunda gerçek vakitli olarak takip ediyor ve çocuğun oturma duruşunu/izleme uzaklığını ayarlamasını isteyebiliyor. Huawei Vision Smart TV 3, kendi geliştirdiği ve her istikametiyle gelişmiş Honghu imaj kalitesi teknolojisine sahip. Devasa data kümelerinin derinlemesine eğitimine ve tahsiline dayanarak, optimize etmek için 11 Cin fotoğraf sahnesini akıllı bir halde tanıyabiliyor, dinamik olarak renk, kontrast idaresi ve öbür algoritma modüllerini yönlendirebiliyor.

Vision Smart 3, AI harika algılamalı kamera dayanağı ile ekranlar, cep telefonları, tabletler ve otomobillerle yüksek çözünürlüklü imajlı görüşme gerçekleştirebiliyor. Kameranın portre tanıma işlevi ile görüntü imajı kişinin hareketiyle de değişebiliyor, böylelikle kullanıcı her Vakit ekranın görüş alanının C pozisyonunda oluyor.

Huawei Vision Smart Screen 3 4K TV fiyatı

Huawei Vision Smart Screen 3, resmî olarak 18 Mayıs’ta ön satışa çıkacak. 65 inçlik versiyonun fiyatı; 700 dolar. 75 inçlik versiyonun fiyatı ise; 950 dolar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir