Xiaomi Mi Band 8 kolye olarak da kullanılabilecek

Genel Nis 22, 2023 Yorum Yok
Xiaomi yakında yeni akıllı bilekliğini tanıtacak. Çinli şirket önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek lansman öncesinde Mi Band 8‘in özelliklerini açıklayarak İlgi uyandırmaya devam ediyor. İşte bunlardan birisi daha: Akıllı bileklik kolyeye dönüşebilecek.

Mi Band 8’in kolye olarak kullanılabilmesi yeni kayış sistemi sayesinde Muhtemel olacak. Aygıtın gövdesinde kayış irtibatı için Özel yuvalara yer verildi. Akıllı bilekliği kolyeye dönüştürmek için Mi Band 8’in bir tarafına uzun bir zincir takmanız ve öteki tarafı boş bırakmanız kâfi olacak.

Önümüzdeki hafta geliyor

Şüphesiz ki Mi Band 8 kolyeye dönüştürüldüğünde nabız ölçümü ve kandaki oksijen ölçüsünü belirleme üzere birtakım fonksiyonlar kullanılamaz hale gelecek. Çinli dev kolye biçiminin daha Fazla saati göstermek, adımları saymak ve satın alma süreçleri için ödeme yapmak için uygun olacağını söylüyor (NFC çipi de bekleniyor).

Kısa mühlet Evvel Xiaomi Mi Band 8’in 18 Nisan 2023 tarihinde kamera odaklı amiral gemisi Xiaomi 13 Ultra ve Xiaomi Pad 6 tablet ile Birlikte tanıtılacağı açıklandı. Ayrıyeten akıllı bilekliğin tasarımını ortaya koyan tanıtım posterleri yayınlandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir