Xiaomi 13 Ultra’nın render görüntüleri paylaşıldı: İşte tasarımı

Genel Şub 15, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Xiaomi 13 serisi, Ultra modelinden mahrum bir formda kullanıcıların karşısına çıktı. Fakat Xiaomi’nin Xiaomi 12S Ultra’nın halefi olacak yeni bir model üzerinde çalıştığını biliyoruz. Bugün Xiaomi 13 Ultra’nın dizaynını gösteren yeni render görüntüleri ortaya çıktı. 

Xiaomi 13 Ultra’nın render imajları paylaşıldı

Görüntüler, Xiaomi 13 Ultra’nın büyük bir kamera adasına ve kameraları barındıran dairesel bir modüle sahip olduğunu gösteriyor. Burada konumlandırılan sensörlerin ayrıntıları bilinmiyor olsa da, telefonun dörtlü bir kamera kurulumunu Temel alacağını söyleyebiliriz. Sızıntılara nazaran anne kamera tarafında 1 inç boyutlarında Sony IMX989 ile müsabakamız kuvvetle mümkün.

Ek olarak Xiaomi, akıllı telefonun tutuşunu kolaylaştırmak ismine kavisli bir kapak dizaynına yer verecek üzere gözüküyor. Çünkü Xiaomi 12S Ultra’da da misal bir dizayna yer verilmişti.

Bilmeyenler için Xiaomi 12S Ultra, birçok ertelemenin ardından Temmuz 2022‘de piyasaya sürüldü. Bu bağlamda 1 inç boyutlarında anne kamera sensörüyle dikkatleri üzerinde toplayan aygıt, ne yazık ki Çin pazarına Özel kaldı. Fakat yakında tanıtılacak Xiaomi 13 Ultra ile bu durumun değişmesi bekleniyor. Hakikaten birçok sızıntı, amiral gemisi telefonun global pazara adım atacağını söylüyor.

Xiaomi, yaklaşan MWC 2023 etkinliğinde Xiaomi 13 serisinin global sürümlerini tanıtacak. Bu aktiflikte Xiaomi 13 Ultra’nın yer alıp almayacağı ise şimdi doğrulanmadı. Yakın vakitli sızıntılara nazaran amiral gemisi telefon, selefi Xiaomi 12S Ultra ile benzeri 887 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir