Xiaomi 13 serisinin küresel çıkış tarihi açıklandı!

Genel Oca 11, 2023 Yorum Yok
Kısa mühlet Evvel Xiaomi, Çin’de gerçekleştirilen Özel bir aktiflikte amiral gemisi Xiaomi 13 serisini duyurdu. Bu bağlamda yeni akıllı telefonların global pazara ne Vakit adım atacağı da Aka bir merak konusu oldu diyebiliriz. Bugün teknoloji devi, Son Xiaomi 13 serisinin global lansman tarihini duyurdu.

Xiaomi 13 global çıkış tarihi belirli oldu

Bugün erken saatlerde yeni bir İlan paylaşan Xiaomi, Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro modellerinin yaklaşan MWC 2023 aktifliği sırasında global pazar için tanıtılacağını duyurdu. Bilmeyenler için her Yıl düzenlenen MWC (Mobil Dünya Kongresi), Türlü akıllı telefon ve ilgili teknolojilerin tanıtıldığı Aka bir aktifliğe mesken sahipliği yapıyor. Bu Yıl yeni aktiflik, 27 Şubat ila 2 Mart ortasında Barselona’da gerçekleştirilecek.

 

Ayrıca Xiaomi, MWC 2023 etkinliğinde tanıtılacak yeni teknolojilere işaret eden bir tanıtım görseli de paylaştı. Lakin bu gelişmelerin neler olduğu şu Lahza için bilinmiyor. Yakın vakitli sızıntılar, Faaliyet sırasında Xiaomi 13S Ultra yahut Xiaomi 13 Ultra’nın da tanıtılacağını söylüyor. Çünkü Xiaomi 12S Ultra, Xiaomi 12 duyurusundan kısa bir müddet sonra karşımıza çıkmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir