Xbox konsollar için yeni güncelleme hazır: İşte gelen yeni özellikler

Genel May 12, 2023 Yorum Yok
Xbox Game Pass’e istikbal yeni oyunların açıklamasından birkaç gün sonra Xbox sistem güncellemesi yayınlandı. Microsoft mağazasına yönelik güncellemeler, Xbox kablosuz oyun denetimcisi için yeni yazılım iç Kıymetli güncellemeler getiriyor. İşte Xbox Mayıs 2023 güncelleme ayrıntıları:

Xbox Mayıs 2023 güncellemesi ile gelen yenilikler

Xbox’ınız Discord hesabınıza bağlıysa artık Discord sunucularınızdaki kanallara direkt konsoldan katılabiliyorsunuz. Xbox konsolunuzdan Discord Voice’a bağlıyken, Discord arkadaşlarınızın Xbox oyuncu etiketini görebiliyorsunuz. Yeni güncelleme ile Xbox Dost ekleme ve oyun daveti gönderme de kolaylaştı.

Microsoft Store’a yapılan güncellemeyle, yeni oyunları bulmanız her zamankinden daha kolay. Sayfalardaki yeni sıralama ve filtreleme seçenekleri, hem Xbox sitesinden hem de konsoldan oyunları fiyata, aboneliklere, lisana ve erişilebilirlik özelliklerine nazaran listelemenize müsaade veriyor.

Xbox Seçkine Series 2 ve Xbox Adaptive üzere dahili pile sahip denetimcilerin pil tüketimine yönelik iyileştirmeler de Laf konusu. Ayrıyeten 4K, 120Hz ve VRR açıkken kulaklık kullanımında denetimcinin irtibatının kesilmesi sorunu çözüldü.

Xbox Game Pass vazifelerini bulmak da kolaylaştı. Xbox Game Pass kütüphanesindeki oyunları oynayarak Microsoft Rewards puanları kazanabiliyorsunuz. Xbox Game Pass Quests, oyun sekmesinden yeni Mükafatlar sekmesine taşınıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir