Whatsapp’ın çizim aracı güncelleniyor: İşte yenilikler

Genel Oca 27, 2023 Yorum Yok
Meta’ya ilişkin tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, kullanıcı tecrübesini artıracak yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Artık de WABetaInfo, uygulamanın nihayet beta sürümünde çizim aracına eklenecek bir sıra yeni özellik keşfetti.

Whatsapp’ın çizim aracı güncelleniyor

Hatırlayacak olursak kısa bir müddet Evvel Whatsapp’ın uygulama üzerinden orijinal kalitede fotoğraf göndermeyi Muhtemel hale getireceğini öğrenmiştik. Uzun vakittir beklenen bu özellik, Android kullanıcıları tarafından ilgiyle karşılandı. Çizim aracına eklenecek yeni özellikler ise, fotoğraflar üzerinde kullanıcılara daha Çok Denetim imkanı sunacak. 

WABetaInfo’ya nazaran Whatsapp, Snapchat’e misal formda kullanıcıların çizim aracı üzerinden farklı yazma tipleri ortasında süratle geçiş yapmasına İmkan tanıyacak. Bu bağlamda yazılan metinler, sola, ortaya yahut sağa hizalanabilecek ve kullanıcılar farklı arka plan renkleri seçilebilecek. Böylelikle manzaralar üzerinde daha Çok özelleştirme fırsatı sunulacak diyebiliriz.

Paylaşılan raporda, yeni metin düzenleyicinin şu anda geliştirme evresinde olduğu ve gelecekte paylaşılacak bir güncelleme ile kullanıma sunulacağı belirtiliyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir