WhatsApp, 60 saniyelik video göndermenize izin verecek

Genel Mar 25, 2023 Yorum Yok
Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, kullanıcıların şahıslarına kısa görüntü mesaj göndermesine İmkan tanıyan yeni bir özellik geliştiriyor. WaBetaInfo’nun ortaya çıkardığı yeni WhatsApp özelliği, WhatsApp iOS beta sürümünde (23.6.0.73) bulunuyor.

WhatsApp görüntü ileti özelliği nasıl kullanılacak?

Yeni özellik, kullanıcıların kamera butonuna dokunarak en uzun 60 saniye görüntü iletiler kaydedip göndermelerine olanak tanıyacak. WhatsApp görüntü iletiler, var sesli not özelliğine emsal formda uçtan uca şifrelenecek. Bu -sözde- kısa görüntü iletilerin WhatsApp iç hiç kimse tarafından görülemeyeceği manasına geliyor. Görüntü bildirileri kaydedilemeyecek yahut Öbür şahsa yönlendirilemeyecek. Kullanıcılar, isterlerse görüntülerin ekran imajlarını alabilecek.

Videolu ileti özelliği, şimdi geliştirilme kademesinde ve resmî olarak ne Vakit yayınlanacağı belirli değil.

WhatsApp, iletileşme platformunu Daimi geliştiriyor. En nihayet güncellemeyle Küme sohbet tecrübesi uygunlaştırıldı. Yöneticiler artık, bir kümeye kimlerin katılacağına karar verebiliyor. Ayrıyeten ortak kümelerin görülmesi daha kolay hale getirildi. Vakti vaktinde açılan lakin uzun müddettir etkileşimin olmadığı kümeler da otomatik olarak silinecek. WhatsApp, taşınabilir dışında masaüstü uygulamalarını da güncelliyor. nihayet olarak, daha süratli Windows uygulaması duyuruldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir