Vodafone’dan depremzedelere istihdam önceliği!

Genel Nis 07, 2023 Yorum Yok
Türk Telekom ve Turkcell’in akabinde Vodafone da zelzeleden etkilenen vatandaşların yine kalkınmasına takviye olmak için istihdam önceliği sağlanacağını duyurdu. Sarsıntıdan etkilenen şahıslar yahut birinci derece depremzede olan şahıslara Amel alımlarda öncelik tanınacak.

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran önümüzdeki bir yılda Vodafone’a yapılacak her düzeydeki işe alımlar için depremzede ve birinci derece depremzede yakını olan şahıslar önceliklendirilecek. Zelzeleden etkilenen 11 ilde istihdamın artırılması amaçlanıyor.

Vodafone, Amel ortaklarının katkısıyla 650 kişiye Amel imkanı sağlamayı hedefliyor. İstihdam önceliğinden yararlanmak isteyen adaylar, Vodafone’ın web sitesinden ve meslek platformlarından müracaat yapabilecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Vodafone Türkiye İcra Heyeti reis Yardımcısı Nazlı Tlabar Güler, şunları söyledi:

“Hepimizi Yasa boğan zelzele felaketinin yaralarını daima Bir arada sarabileceğimize inanıyoruz. Dayanışma ve yardımlaşmanın kıymetinin her zamankinden daha Çok arttığı bu periyotta, zelzeleden etkilenen vatandaşlarımıza Amel imkânı sağlayabilmek için harekete geçtik. Afet bölgesinin tekrar kalkınmasına dayanak olmak hedefiyle, Vodafone ekosisteminde yer Meydan bütün Amel ortaklarımızın dayanağıyla her düzeydeki işe alımlar için depremzede ve birinci derece depremzede yakını olan bireylere öncelik tanıyacağız. Böylelikle, önümüzdeki bir yılda Yekün 650 Benlik istihdam yaratmayı hedefliyoruz. Vodafone olarak, bütün imkânlarımızı kullanarak elimizden gelenin en uygununu yapmaya devam edeceğiz.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir