Vivo iQOO Neo 8 serisi yakında geliyor: İşte bildiklerimiz

Genel Mar 21, 2023 Yorum Yok
Vivo‘nun alt markalarından iQOO, akıllı telefon pazarında süratle büyümeye devam ediyor. Günümüzde fiyat ve performans odaklı modeller ile kullanıcılardan Olumlu yorumlar toplamayı başaran marka, yakında iQOO Neo 8 serisini piyasaya sürecek. Bugün Digital Chat Station, Vivo iQOO Neo 8 ve iQOO Neo 8 Pro’nun özelliklerine ve çıkış tarihine açıklık getirdi.

Vivo iQOO Neo 8 özellikleri

Bilindiği üzere iQOO Neo 7 serisi, Dimensity 9000+ ve Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setleri ile karşımıza çıktı. Digital Chat Station, iQOO Neo 8’in Snapdragon 8+ Gen 1, Pro modelin ise MediaTek Dimensity 9200+ platformlarından takviye alanacağını bildirdi. Ön tarafta ise her iki telefon, 1.5K ekran ve yüksek frekanslı PWM karartma takviyesi sunacak.

Kamera açısından, iQOO Neo 8’in 50MP birincil, Neo 8 Pro‘nun ise daha Aka bir 1/1.5 inç kamera sensörüne sahip olacağı belirtiliyor. Ancak bu sensörlerin markası veya ayrıntıları şimdi açıklanmadı. Kaputun altında ise 16GB’a kadar RAM ve 256GB dahili depolama kapasitesi ile eşleştirilen telefonların 120W süratli şarj ve 5000mAh pil ile desteklenmesi kuvvetle mümkün.

Sızıntılar iQOO Neo 8 serisinin Mayıs ayında tanıtılacağına işaret ediyor. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda akıllı telefonlar hakkında daha ayrıntının ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir