Uydu bağlantısı sunan ZTE Axon 50 Ultra geliyor: İşte tasarımı

Genel Nis 10, 2023 Yorum Yok
ZTE, anne özelliklerinden biri uydu irtibatı olacak Axon 50 Ultra‘nın lansman tarihini açıkladı. Çinli şirket tarafından yayınlanan tanıtım posteri 12 Nisan‘da tanıtılacak akıllı telefonun nasıl bir dizayna sahip olacağını da gözler önüne serdi.

Görselde Aygıt için BeiDou uydu bağlantı takviyesine sahip kesimin birinci inançlı 5G akıllı telefonu” sözü yer alıyor. Lakin Müstahsil bu tanımlamayla tam olarak neyi kastettiğini belirtmiyor. Ayrıntıları öğrenebilmek için iki gün daha beklememiz gerekecek.

Görünmez ön kamera yok

Axon 50 Ultra, evvelki versiyon Axon 40 Ultra’dan tasarım manasında birtakım farklılıklar taşıyor. Yeni modelde ekran altı görünmez ön kamera yok. Bunun yerine selfie kamerası ekrandaki deliğe yerleştirilmiş. genel manada oldukça şık bir aygıtın yolda olduğunu söyleyebiliriz.

Akıllı telefonun teknik özellikleri şimdi açıklanmadı. Gelen bilgiler Qualcomm’un amiral gemisi Snapdragon Gen 2 işlemcisini Temel alacağı istikametinde. Axon 50 Ultra ile ilgili fiyat etiketi de iç olmak üzere merak edilen bütün ayrıntıları 12 Nisan’da daima Bir arada öğreneceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir