Twitter’da içerikten para kazanma dönemi başlıyor

Genel Nis 30, 2023 Yorum Yok
Amerikalı teşebbüsçü Elon Musk, Twitter’da içerik oluşturucular için fiyatlı bir aboneliğin kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Sosyal medya platformuna gelen nihayet güncelleme, kullanıcıların dünya çapındaki her türlü Twitter gönderisinden para kazanmalarına İmkan tanıyor ve toplumsal medya platformunda takipçi sayısını artırmayı ve yeni gelir akışları oluşturmayı amaçlıyor.

Musk sahibi olduğu sosyal medya platformuna gelen yeni özelliği şu sözlerle duyurdu: “İçerik oluşturucular artık bu platformda metin, fotoğraf ve görüntülerine dünya çapında abonelikler sağlayabilir!

Abonelere Özel içerik

Öte yandan Musk, bir iPhone aboneliğini etkinleştirmenin birkaç gün daha uzun süreceğini zira bu aboneliklerin Apple tarafından onaylanması gerektiğini vurguladı. Elbette Nakit kazanma özelliği Android kullanıcıları için de geçerli olacak.

Abonelik özelliği, Twitter kullanıcılarının, şirket tarafından belirlenen fiyat kategorilerinden birini seçerek, abonelerinden aylık ücret talep etmelerine İmkan tanıyacak. Ödeme yapıldıktan sonra aboneler, Twitter kullanıcısının herkese Aleni olmayan özel içeriklerine erişim kazanmış olacaklar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir