Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Twitter çalışanlarının yüzde 75’i ayrıldı, ağda yavaşlık arttı

Twitter çalışanlarının yüzde 75’i ayrıldı, ağda yavaşlık arttı

admin admin -
17 0
Bundan 1 ay öncesine kadar kendi çapında bir nizamı olan ve istikrarlı bir işleyişe sahip olan Twitter sosyal ağı bugün tam bir kaosun ortasında kaldı. Elon Musk’ın elinde lavabo ile genel merkeze girmesinden bugüne her şey daha da berbata gidiyor.

Twitter kaosa sürükleniyor

Twitter 2.0 adıyla duyurduğu ve çok güç mesai kurallarını içeren yeni çalışma sistemini bütün gruba dayatmak isteyen Elon Musk Aka bir reaksiyonla karşılaştı. Perşembe günü çalışanların yarısının işi bıraktığı gündeme gelmişti. nihayet haberlere nazaran çalışanların yüzde 75 civarı Amel bırakmış durumda.

Elon Musk ve yanında kalmayı tercih eden anne grubun kimi çalışanları ikna ederek Geri dönmesini sağladığı belirtiliyor lakin Twitter Blue tasarım takımı ve yazılım çerçevesinin çekirdek mühendislik grubu firmayı terk etti.

Yaşanan gelişmeler Twitter performansını direkt etkiliyor. Twitter mavi tik onayının ay sonuna yetişmeyeceği Anlatım edilirken nihayet 24 saatte platformun yavaşlamaları arttı. Sisteme anlık müdahalede gecikildiği için uygulamanın sık sık yavaşlayacağı iddia ediliyor. Elon Musk ise hala kalan mühendislerle en uygununu yapacaklarını düşünüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir