TurkNet SmartyFi nedir?

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok
Günümüzde konutlarda Wi-Fi kullanan Aygıt sayısının artması ve duvarların Wi-Fi sinyallerini engellemesi nedeniyle pek Fazla kullanıcı Wi-Fi temas sorunu yaşıyor. TurkNet, kullanıcıların meskenin her köşesinden sıkıntısız halde Wi-Fi’ye bağlanabilmesi için TurkNet SmartyFi hizmetini sunuyor.

İnternet tarifenizin suratı yüksek olsa da konutta düşük internet suratı alıyor olabilirsiniz. Modemdeki Wi-Fi kanal çakışmaları, kalın duvarlar, Üzücü kanal idaresi, modem ayarlarındaki bozukluklar yahut Fazla sayıda aygıtın bağlanmasıyla Bir arada modemin ısınması üzere nedenler Wi-Fi kalitesini düşürebiliyor. Wi-Fi teması Üzücü olunca hayat da berbata gidiyor. Tıpkı elektrik, su üzere internet de muhtaçlık haline geldi. Konutumuzun her köşesinde internete rahat bir biçimde bağlanabilmeyi istiyor.

TurkNet SmartyFi, Yapay zekaya dayalı bir sistemde uzaktan yönetme kapasitesiyle, kullanıcılara kanal idaresi tecrübesi sunuyor. Meskenlerinde Wi-Fi’a bağlanmakta Problem yaşayan, internet suratlarıyla ilgili dalgalanma yaşayan kullanıcılara anında müdahale edip, konutlarının her noktasına ulaşan ilişki suratı sunuyorlar. SmartyFi ile konuttaki internet ilişkisinin bütün odalara eşit halde dağıtılması sağlanıyor.

Ev halkı interneti ağır formda kullansa da oyun oynarken pinginiz artmadan akıcı bir halde oynayabiliyorsunuz. Dizi/film izlerken donmalar olmadan akıcı bir biçimde seyredebiliyorsunuz. Zoom, Teams, Skype üzere imajlı görüşme uygulamalarını kullanırken imajınızda ve sesinizde takılmalar olmadan akıcı bir görüşme gerçekleştirebiliyorsunuz.

SmartyFi hakkında daha Çok bilgi için: SmartyFi

TurkNet SmartyFi nedir?

TurkNet SmartyFi, konutunda Wi-Fi’a bağlanma sorunu yaşayan kullanıcılar için sunulan bir Wi-Fi hizmetidir. 4×4 antenli router aygıtları ve Yapay zeka temelli uzaktan yönetilebilir Wi-Fi Yönetim sistemi ile Wi-Fi performansı artırılıyor. SmartyFi hizmetinden sadece GigaFiber aboneleri faydalanabiliyor.

SmartyFi hizmetinde sunulan Wi-Fi gücünü artıran aygıtlar sayesinde Fazla katlı yahut Aka genişlikteki konutlarda dahi Wi-Fi temas sorunu çözülüyor. TurkNet takımları konutun durumunu tahlil ederek Gerekli noktalara gerektiği kadar Aygıt yerleştiriyor ve kurulumunu yapıyor. Konutun her köşesinde yüksek süratli Wi-Fi 6 ilişkisi sağlanıyor. Yapay zeka teknolojisi sayesinde arızalar ve temas problemleri anında tespit edilip çözülebiliyor. Kesintisiz deveran özelliği sayesinde aygıtlar ortası geçişte ilişki kopması yaşanmıyor.

TurkNet SmartyFi’nin öteki sistemlere nazaran artıları neler?

TurkNet SmartyFi, öbür mesh sistemlerine nazaran yapay zekaya dayalı bozukluk Yönetim sistemi özelliğiyle dikkat çekiyor. Performans optimizasyonu, geniş kapsama alanı, kesintisiz dolanım ve kolay suram özellikleriyle öne çıkıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir