TurkNet Öğrenci ve Öğretmen Kampanyası Nedir? Nasıl Faydalanılır?

Genel Mar 08, 2023 Yorum Yok
TurkNet, öğrencilere ve öğretmenlere Özel kampanya başlattı. Bu kampanya sayesinde TurkNet’e yeni abone olacak öğretmenlere ve üniversite öğrencilerine 1 ay fiyatsız internet sunuluyor. TurkNet’i taahhütsüz ve limitsiz olarak kullanabilir ve bu kampanya sayesinde 1 ay fiyatsız internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

TurkNet Öğretmen kampanyasından nasıl faydalanılır?

Öğretmenlere Özel bu kampanyadan yararlanabilmek için TurkNet Öğretmen kampanyası sayfasındaki indirim kodunu online abonelik oluştururken dördüncü adımdaki ilgili alana yapıştırarak kampanyaya katılabilirsiniz. Telefon ile abone olmak isterseniz 0850 288 80 81 nolu telefonu aramanız ve kodu alıcı temsilcisine söylemeniz kâfi olacak. Öğretmenlik için rastgele bir Tertip yahut Meydan şartı bulunmuyor. Öğretmen olduğunu kanıtlayabilecek herkes kampanyaya katılabilir.

TurkNet öğrenci kampanyasından nasıl faydalanılır?

Üniversite öğrencilerine Özel bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız TurkNet öğrenci kampanyası sayfasındaki indirim kodunu online abonelik oluştururken dördüncü adımdaki ilgili alana yapıştırabilir yahut telefon ile abone olmak isterseniz 0850 288 80 81 numaralı sınırı arayarak kodu alıcı temsilcisine söyleyebilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için üniversite öğrencisi olmak gerekiyor. TurkNet sizden Talebe dokümanı talep edebilir.

Kampanya sayfasındaki indirim kodunu kullanarak abonelik başlatarak 1 ay ücretsiz internet fırsatından yararlanacaksınız. Bu kampanyaya ek olarak Öbür operatörden TurkNet’e geçiş yapacak müşterilerin 1.000 TL’ye kadar taahhüt cayma bedeli karşılanıyor. Dilerseniz bu iki kampanyayı da birebir anda kullanabiliyorsunuz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir