Türk Telekom’dan deprem bölgesine istihdam önceliği

Genel Mar 13, 2023 Yorum Yok
Türk Telekom, sarsıntıdan etkilenen 11 ile yönelik istihdam önceliği yaratacağını açıkladı. İkametgahı zelzele kentinde olan yahut zelzeleden sonra ikametgahını değiştiren şahıslar Amel imkanlarından yararlanabilecek.

Türk Telekom’un meslek sitesinde turktelekomkariyer.com.tr adresindeki Birlikte değerli sayfasından  müracaat yapılıyor. zelzele bölgesinde ikamet edenler için yerinde çalışma, zelzele nedeniyle Belde değiştirenler için İstanbul ve Ankara’da hibrit çalışma, staj için ise uzaktan çalışma formülü uygulanacak.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, istihdamda öncelikli adaylar, telekom dalında tecrübeli yahut bu alanda çalışmaya istekli, ikametgahı sarsıntıdan etkilenen vilayetlerden birinde olan ya da zelzele nedeniyle ikametgahı değişmiş, kendisi, birinci derece yakınları, konutu yahut işi sarsıntıdan etkilenmiş şahıslar olarak belirlendi.

Satış, pazarlama, insan kaynakları, finans, takviye hizmetleri ve teknoloji işlevlerinde farklı kademelerdeki konumlar ve tekniker durumu için müracaatlar gerçekleştirilebiliyor. Konuma nazaran Gerekli kriterlere müracaat sayfasından ulaşılabiliyor.

Başvuru için: Türk Telekom Bir arada Değerli

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir