Titanyum kasalı Huawei Watch 4 Pro tanıtıldı: İşte özellikleri

Genel May 10, 2023 Yorum Yok
Yeni jenerasyon Huawei akıllı saatleri, aylarca süren spekülasyon ve sızıntıların akabinde Münih’te gerçekleşen aktiflikte tanıtıldı. Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro özellikleri ile neler sunuyor bakalım.

Huawei Watch 4 serisi özellikleri

Huawei Watch 4 Pro, havacılık sınıfı titanyum kasasıyla şık görünen eşsiz safir cam ekrana sahip. 48mm kasa, olağan titanyumdan üç kata daha güçlü, iki kat daha Misli olan TC4 titanyum alaşımdan yapılmış. Saatin ekran Beden oranı %5.3 daha yüksek, çerçeveler de %16.5 oranında daraltılmış.

Düz Watch 4 modeli, 46mm paslanmaz çelik kasaya sahip. Her iki saat te her Vakit Aleni ekran (always on display) fonksiyonuna ve birçok yeni gezegen saat yüzü seçeneğine sahip, 50 metre suya güçlü.

Huawei Watch 4 serisi, 100’den Çok idman modu ile geliyor ve solunum kontrolü teknolojisiyle donatılmış. Kullanıcının kalp atış suratı, SpO2 kandaki oksijen oranı, EKG, Cilt sıcaklığı, atardamar sertliği, gerilim ölçümü üzere sıhhat dataları Biricik bir noktada gösteriliyor. Saat, Biricik dokunuşla acil durum bildirimi gönderen yepisyeni düşme algılama özelliği ile geliyor.

Watch 4 Pro, eSIM ve yerleşik GPS aracılığıyla LTE ilişkisinin avantajlarını sunuyor. Pil ömrü açısından, Watch 4, tipik kullanımda 3 günü çıkarırken; Watch 4 Pro, 4.5 güne kadar dayanıyor. Sıkıntı tasarruf moduyla, Watch 4, 14 güne kadar, Pro model 21 güne kadar dayanabiliyor.

Huawei Watch 4 Pro fiyatı ne kadar, ne Vakit çıkacak?

Huawei Watch 4 Pro fiyatı, titanyum kayış seçildiğinde 699 euro, cilt kayış seçildiğinde 549 euro’dan başlıyor. Biricik kayışla gelen Watch 4’ün fiyatı ise; 449 euro. Huawei’nin yeni akıllı saatleri 8 Haziran’da ön satışa çıkacak, 22 Haziranda’da global pazarda satışa sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir