Steve Jobs’ın nadir bulunan imzası 95.000 dolara satışa çıktı

Genel Mar 20, 2023 Yorum Yok

Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs tarafından imzalanmış bir teşekkür mektubu satışa çıkarıldı. TMZ portalında her Meydan habere nazaran Jobs imza vermezdi ve prensip olarak nadiren bir şey imzalardı. Bu parçayı değerli kılan şey de tam olarak bu.

Steve Jobs plaketi 2000 yılında Apple pazarlama müdürü Suzanne Lindbergh‘e takdim edilmek üzere imzaladı. Efsane İsim teşekkür bildirisinde aşağıda yer Meydan tabirlere yer verdi:

“Bu plaket, Apple’ın harika başarısına on yılı aşkın bir müddettir şahsî başarılarıyla katkıda bulunanlara verilir. Apple sizi sadece yeteneğiniz, coşkunuz ve enerjiniz için değil, tıpkı vakitte on yıllık yaratıcılığınız ve mesleğinize bağlılığınız için de onurlandırıyor. Umarız siz de bizim üzere seyahatin kendisinin en yeterli ödül olduğuna inanmaya devam edersiniz.”

Mektubun en sonunda Jobs’un siyah keçeli kalemle atılmış imzasını görebilirsiniz ki bu da Az rasatlanan bir durum. Apple bu Cin dokümanlarda ekseriyetle faksimile kullanıyor. mükafat plaketi Moments In Time platformunda 95.000 dolar fiyat etiketiyle satışa çıktı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir