Sony, yeni kablosuz kulaklık modeli Float Run’ı duyurdu: İşte özellikleri ve fiyatı

Genel Oca 25, 2023 Yorum Yok
Yenilikçi dizayna sahip LinkBuds ile kullanıcılardan Olumlu yorumlar toplamayı başaran Sony, kulaklık pazarında farklı dizaynlara imza atmaya devam ediyor. Bu bağlamda teknoloji devi, yeni kablosuz kulaklık modeli Float Run‘ı tanıttı. Pekala spor aktiviteleri için Özel olarak tasarlanan kulaklık neler sunuyor? İşte özellikleri

Sony Float Run özellikleri

Geleneksel kulaklıklardan farklı olarak kulak kancaları ve esnek bir boyun bandı ile desteklenen Float Run, kulağın dışına oturan yenilikçi bir dizaynla geliyor. Sony’e nazaran ”Kulak Dışı” olarak isimlendirilen bu tasarım, rahatsızlığı azaltırken spor aktivitelerinde kulaklığın düşme riskini de ortadan kaldıracak. Ayrıca kulaklığın, sadece 33 gram yükünde olduğunu da belirtelim.

Float Run’ın sahip olduğu tasarım nedeniyle aktif gürültü engelleme özelliği bulunmuyor. Ancak Sony, kulaklığın 16 mm’lik Aka şoförler ile ses kalitesinden ödün vermeden ”daha doğal ve geniş bir ses” tecrübesi sunacağını tez ediyor.

Teknik tarafta Float Run, 10 saat kullanım süresi, SBC/AAC kodek desteği, Bluetooth 5.0su sıçramalarına karşı IPX4 sertifikası ve bir adet USB-C portu ile destekleniyor. Açıklanan bilgilere nazaran Sony Float Run, sırf Siyah renk seçeneği ile 129,99 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Kulaklıkların Şubat 2023 tarihinden itibaren satışa sunulması bekleniyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir