Sony Xperia 1 V resmi render görüntüleri paylaşıldı: İşte tasarımı

Genel Şub 12, 2023 Yorum Yok
Sony, yılın beklenen akıllı telefonlarından biri olan Sony Xperia 1 V modelini Fazla yakında piyasaya sürecek. Yenilik ve performans konusunda Kıymetli geliştirmeler içerecek akıllı telefonun, resmi tanıtıma kısa bir mühlet kala özellikleri ve render görüntüleri ortaya çıktı.

Sony Xperia 1 V manzaraları ve özellikleri sızdırıldı

Sızdırılan render görüntülerine baktığımızda mor renk tonları ile dikkat çeken Xperia 1 V, Sony’nin alışık olduğumuz tasarım çizgisini koruyacak üzere gözüküyor. Bu bağlamda minimal çerçevelere ve Çağdaş bir görünüme sahip olan akıllı telefon, dikey bir kamera adasına konumlandırılan üçlü kamera sistemiyle Xperia 1 IV’ten izler taşıyor.

Yakın tarihli sızıntılara nazaran Sony Xperia 1 V, kaputun altında Snapdragon 8 Gen 2 platformundan Güç alacak. Ön tarafında ise 6,5 inç boyutlarında 120Hz AMOLED panel ile geleceği belirtilen telefona, 5.000mAh pil ve 16GB’a kadar RAM eşlik edecek. Sony Xperia serisinden alışık olduğumuz üzere Xperia 1 V’nin kamera dizaynıyla öne çıkması bekleniyor.

Sızıntılar ise, akıllı telefonun arka tarafında 12 megapiksel ana, 48 megapiksel geniş açı ve 12 megapiksel periskop olmak üzere üçlü bir sensör dizaynından takviye alacağını söylüyor. Fakat burada yer verilecek 12MP anne kameranın biraz şaşırtan olduğunu belirtmemiz gerek. Çünkü şimdiki amiral gemisi telefonlar, 50MP ve üzeri anne kamera çözünürlükleri ile karşımıza çıktı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir