Sony PlayStation 5 Pro “%100 geliyor”

Genel May 03, 2023 Yorum Yok

Sony’nin şu anda epeyce güzel satan ve bu Yıl daha da Çok satması beklenen PlayStation 5 için Aka planları olduğu biliniyor. Bu yılın sonlarında çıkarılabilir sürücüye sahip güncellenmiş bir PS5 istikbal lakin Japon devin yol haritasında Öbür eserler de var.

Asıl heyecan verici soru şu: PlayStation 5 Pro da piyasaya sürülecek mi? Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz Mart ayında gazeteci Tom Henderson, Sony’nin PS5 Pro üzerinde çalıştığını ve konsolun 2024’ün sonlarında çıkış yapacağını bildirmişti.

Bu Kez %100 garanti verdi

O periyotta pek Fazla şahıs haberin tam olarak hakikat olmadığını düşünmüş olacak ki bu mevzu üzerinde Çok durulmadı. Fakat Henderson bu Sefer PlayStation 5 Pro’nun nitekim de geliştirme etabında olduğundan “%100 emin olduğunu” lisana getirerek tezini kuvvetlendirdi.

Güvenilir sızıntıları ile tanıdığımız gazeteciye nazaran PS5 Pro’nun birinci geliştirici kitleri önümüzdeki birkaç ay içinde Sony’nin kendi bünyesindeki oyun stüdyolarına gönderilmeye başlanacak. Bu yılın sonuna kadar da üçüncü taraf geliştiricilere teslim edilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir