Sangal Esports, Kaspersky’nin Fearless Gaming ailesine katıldı

Genel May 21, 2023 Yorum Yok
Dünyanın önde gelen siber Emniyet ve dijital kapalılık şirketi Kaspersky, bu paydaşlığın bir modülü olarak Sangal ekosistemine iç olacak. Paydaşlık, Özel aktiflikleri, Fazla kanallı dijital içerik serilerini içeriyor ve Sangal Esports kadrolarının formasında Kaspersky markasını öne çıkarıyor.

Sangal ve Kaspersky, 2020’den beri espor kesiminde Amel birliği yapıyor ve artık Fearless Gaming ailesi ile Bir arada bu Amel birliği daha da genişleyecek. Fearless Gaming’in bir kesimi olarak Sangal taraftarları, Kaspersky’nin kuvvetli ve emniyetli siber Emniyet teknolojisini, hem oyun içinde hem de çevrimiçi ömürleri sırasında karşılaştıkları Çeşitli siber tehditlere karşı mutlak tahlil olarak görecekler. Dijital içerik serileri sayesinde oyuncular, kıymetli bilgisayarlarını, oyun içi varlıklarını, gizli datalarını ve daha fazlasını rastgele bir performans kaybı yahut kesinti olmadan garanti altına almak için Kaspersky eserlerinin tesirini profesyonellerden öğrenecek.

Espor Tutkularına İnançlı Oyun Deneyimi

Bu Amel birliği doğrultusunda üretilen içerik ve etkinlikler, Özel projeler, Fazla kanallı dijital içerik serileri ve daha birçok aktivasyon iç olmak üzere Sangal dijital kanallarında espor izleyicisiyle buluşacak.

Sangal Gaming Group CEO’su Hamza Sönmez Kaspersky’nin Sangal’ın hikayesine Fazla uzun müddettir bizimle Birlikte inanan kuvvetli bir marka olduğunu belirterek “Fearless Gaming projesinde yer almak ve Kaspersky eserlerinin kalitesini kitlesine göstermek bizim için bir zevk. Gayemiz, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara siber Emniyet okuryazarlığının ve bilgi müdafaanın değerini açıklamaya devam etmek olacak” dedi.

Kaspersky Türkiye genel Müdürü Prensibim Özar iş birliğine ait olarak yaptığı açıklamada “Sangal Esports’un yurtdışındaki başarılarından ilham alıyoruz – takımın genç bir ruhu, yüksek istikrarı ve yüreği var. Bunlar Özellikle Kaspersky’e yakın olan nitelikler. Maksadımız performans kaybı olmadan oyuncular için azamî Emniyet sağlamak ve bu Amel birliğinin Türkiye’deki espor tutkunları ve espor topluluğu için inançlı bir oyun tecrübesi sağlanmasına katkıda bulunmak” dedi. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir