Samsung’un Bixby’si güncellendi: Çocuklar için daha güvenli

Genel Şub 18, 2023 Yorum Yok
Bixby Operasyon Ekibi’nin açıklamasına nazaran çocuklar için Bixby şu anda Amerika ve Güney Kore ile hudutlu fakat daha Çok ülkede kullanılabilir olacak. Yeni Bixby güncellemesi kademeli olarak sunulacak lakin makul bir Vakit çizelgesi yahut yol haritası yok. Bixby, Türkiye’deki Samsung telefonlarda kullanılabiliyor olsa da Türkçe lisan dayanağı hâlâ yok.

Çocuklar için Bixby, bir aile kümesi kurup bir çocuk hesabı ayarladıktan sonra Samsung hesabı üzerinden etkinleştirilebiliyor. Samsung, özelliğin 13 ıslak altı çocuklar için kullanılabileceğini söylüyor lakin ıslak sonu ülkeden ülkeye değişecektir. Bixby’nin bu sürümü, yaşa Müsait karşılıklar vermekle kalmıyor, çocukların seveceği öyküler anlatıyor, müzikler çalıyor ve Müsait oyunlar oynamalarını sağlıyor.

Bu ortada Samsung telefonlarda çocuklar için inançlı kullanımı sağlayan Özel bir mod var: Samsung Kids. Ana kontrolü uygulaması üzerinden çocuğun hangi uygulamaları indirip kulanabileceği, ne kadar müddet vakit geçireceği belirlenebiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir