Samsung’dan Apple iMac tasarımlı hepsi bir arada bilgisayar: İşte özellikleri ve fiyatı

Genel May 04, 2023 Yorum Yok
Samsung anne vatanı Güney Kore’de tasarım olarak Apple iMac‘i anımsatan yeni bir hepsi bir ortada masaüstü bilgisayar piyasaya sürdü. Şık bir görünüme sahip olan Aygıt Full HD çözünürlük, 60 Hz standart yenileme suratı ve 16:9 en uzunluk oranı sunan 23.8 inç boyutunda LCD ekrana taşıyor.

Söz konusu panel yansımaları ve ışıktan kaynaklanan parlamaları en üye indiren Özel bir kaplamaya sahip. Bu sayede ekrandaki bilgiler, monitör direkt güneş ışığı altında aydınlık bir odaya yerleştirilse bile epeyce uygun bir formda görülebiliyor.

Intel Raptor Lake işlemci

Samsung’un yeni bilgisayarı gücünü en yeni Intel Raptor Lake işlemcilerden alıyor. Aygıtın Core i3, Core i5 ve Core i7 versiyonları mevcut. Intel Core i7-1360P işlemci içeren en üst model görüntü düzenleme, 3D render ve oyun üzere yoğun kaynak gerektiren işlerle başa çıkabilecek kapasite sunuyor.

Hepsi bir ortada bilgisayar, modeline bağlı olarak 8 yahut 16 GB RAM ile gelse de kullanıcılar muhtaçlık duymaları halinde arkadaki kapak aracılığıyla hafıza kapasitesi basitçe yükseltebilecekler. Aygıtta 256 ve 512 GB NVMe SSD seçeneklerinin yanı Dizi sabit şoför eklenmesine İmkan tanıyan 2.5 inç HDD yuvasına da yer verilmiş.
Bir diğer İlgi cazip tasarım özelliğini ise açılır 720p web kamerası olarak vurgulayabiliriz. Bilgisayarda ayrıyeten iki adet 5W stereo hoparlör, SD kart okuyucu, Gigabit Ethernet, bir USB-C portu, dört USB-A ilişki noktası, HDMI çıkışı ve HDMI girişi olarak sıralayabiliriz. Kutuya ayrıyeten kablosuz klavye ve farenin de iç olduğunu belirtelim.

Samsung hepsi bir ortada bilgisayar fiyatları:

  • Samsung DM530AFA-LC38W – Intel Core i3, 8 GB RAM ve 256 GB SSD – 935 dolar
  • Samsung DM530AFA-LC58W – Intel Core i5, 8 GB RAM ve 256 GB SSD – 1.070 dolar
  • Samsung DM530AFA-LC71W – Intel Core i7, 16 GB RAM ve 512 GB SSD – 1.300 dolar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir