Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Samsung Türkiye ile GeForce NOW GAME+ iş birliği

Samsung Türkiye ile GeForce NOW GAME+ iş birliği

admin admin -
12 0
Turkcell’in NVIDIA ile Amel birliği yaparak ülkemizde hizmete sunduğu bulut oyun servisi GeForce NOW powered by GAME+ ve Samsung Türkiye taşınabilir donanım alanında Amel birliğine gitti.

İş birliği kapsamında Turkcell Pasaj’dan yahut Turkcell mağazalarından satın alınan kontratlı Samsung A53, A73, Z serisi yahut S serisi telefon alanlar, 3 aylık GeForce Now Premium üyeliğini fiyatsız olarak kullanabilecekler. Yeni cep telefonlarında, 1.500’den Çok PC oyununu oynayabilecekler.

Turkcell Dijital Servisler ve Tahlillerden Mesul genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, yapılan Amel birliğiyle ilgili; “Turkcell’in dijital ekosistemindeki üstün eser, servis ve tahlillerimizi, farklı alanlarda aktiflik gösteren kuvvetli markalarla yaptığımız Amel birlikleriyle kullanıcılarımıza sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda GeForce NOW powered GAME+ olarak, GeForce gücünü taşınabilir aygıtlara getirmek için Samsung Türkiye ile çalıştık ve Samsung Türkiye bu segmentte Türkiye partnerimiz oldu. İş birliğini genişletme amacımız doğrultusunda Turkcell’in üstün kalitesi ve teminatıyla sunduğumuz premium oyun keyfini, ilerleyen periyotta markanın farklı Aygıt modellerine de entegre etmeyi planlıyoruz. Oyunseverlerin Aygıt alımlarını Turkcell’in satış kanallarından yapmaları yeterli” dedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir