Samsung Türkiye ile GeForce NOW GAME+ iş birliği

Genel Oca 24, 2023 Yorum Yok
Turkcell’in NVIDIA ile Amel birliği yaparak ülkemizde hizmete sunduğu bulut oyun servisi GeForce NOW powered by GAME+ ve Samsung Türkiye taşınabilir donanım alanında Amel birliğine gitti.

İş birliği kapsamında Turkcell Pasaj’dan yahut Turkcell mağazalarından satın alınan kontratlı Samsung A53, A73, Z serisi yahut S serisi telefon alanlar, 3 aylık GeForce Now Premium üyeliğini fiyatsız olarak kullanabilecekler. Yeni cep telefonlarında, 1.500’den Çok PC oyununu oynayabilecekler.

Turkcell Dijital Servisler ve Tahlillerden Mesul genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, yapılan Amel birliğiyle ilgili; “Turkcell’in dijital ekosistemindeki üstün eser, servis ve tahlillerimizi, farklı alanlarda aktiflik gösteren kuvvetli markalarla yaptığımız Amel birlikleriyle kullanıcılarımıza sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda GeForce NOW powered GAME+ olarak, GeForce gücünü taşınabilir aygıtlara getirmek için Samsung Türkiye ile çalıştık ve Samsung Türkiye bu segmentte Türkiye partnerimiz oldu. İş birliğini genişletme amacımız doğrultusunda Turkcell’in üstün kalitesi ve teminatıyla sunduğumuz premium oyun keyfini, ilerleyen periyotta markanın farklı Aygıt modellerine de entegre etmeyi planlıyoruz. Oyunseverlerin Aygıt alımlarını Turkcell’in satış kanallarından yapmaları yeterli” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir