Samsung One UI 5.1 güncellemesine şikayetler artıyor

Genel Mar 02, 2023 Yorum Yok
Samsung, One UI 5.1 güncellemesini dünyanın birçok yerindeki amiral gemisi ve orta Sınıf Galaxy aygıtlara ulaştırmaya başladı. Ancak bu güncellemeyi telefonlarına yükleyen birtakım kullanıcılar, çeşitli pil tüketimi ve Güç verimliliği meselelerine yol açtığını söylüyor. 

Samsung One UI 5.1’e gelen şikayetler artıyor

Samsung’un One UI 5.1 yükseltmesi dünya çapında birçok şahıs tarafından merakla bekleniyordu. Ancak güncelleme, aygıtlara yeni özellikler eklese de beklentileri karşılamıyor üzere görünüyor. Kısa mühlet Evvel sizlere One UI 5.1 güncellemesinin Galaxy S22 ve S21 aygıtlarda misal problemlere neden olduğundan bahsetmiştik.

Şimdi yeni güncelleme daha Çok aygıta ulaşırken, Özellikle Reddit platformunda Galaxy Z Fold 4 ve Z Fold 3 kullanıcılarından gelen şikayetler de artmaya başladı. Kullanıcılardan gelen Fazla sayıda Geri bildirim, One UI 5.1 sonrası Galaxy Z Fold akıllı telefonların pil ömründe Değerli bir gerileme yaşandığını söylüyor.

Ayrıca Reddit’e ek olarak kullanıcılar, Samsung’un resmi topluluk forumunda da pilin bitmesi problemiyle ilgili Hayal kırıklıklarını lisana getirmeye başladı. Bu durum, mutlaka yaygın bir Sorun olduğunu bizlere gösteriyor. Şimdi Samsung, yaşanan problemler hakkında resmi bir İzah paylaşmadı. Ancak Mart 2023 güncellemesinde aygıtlar için süratli bir düzeltme yayınlanabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir