Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Samsung Galaxy Z Fold 5, yeni bir menteşe tasarımına sahip olabilir

Samsung Galaxy Z Fold 5, yeni bir menteşe tasarımına sahip olabilir

admin admin -
19 0
2022’nin tahminen de en yeterli katlanabilir akıllı telefonu Samsung Galaxy Z Fold 4 olsa da kusursuz bir dizayna sahip değildi. Galaxy Z Fold 4’te kullanılan menteşe tasarımı sebebiyle aygıtı katladığınız Vakit aygıtın iki yarısı ortasında boşluk kalmaktaydı. Lakin ortaya çıkan yeni bir rapora nazaran Galaxy Z Fold 5′te bu durum ortadan kalkabilir.

Galaxy Z Fold 5’in yeni menteşesi, Aygıt katlandığında ortaya çıkan boşluğu yok edebilir

Naver isimli intermet sitesinin ortaya çıkardığı yeni bir rapora nazaran Samsung, Galaxy Z Fold 5’te patentini 2016’da aldığı ve dambıl ismini verdiği su damlası biçiminde bir menteşe kullanacak. Bu yeni menteşe sayesinde Galaxy Z Fold 5, katlandığında iki yarısı ortasında boşluk kalmayacak ve büsbütün düz bir formda katlanabilecek.

Ayrıca bu yeni menteşe sayesinde Galaxy Z Fold 5’in İç ekranı daha pürüzsüz ve daha az görünür bir kırışıklığa sahip olacak. Bununla birlikte, suya ve toza dayanıklılık için IPX8 sertifikasına sahip olacak aygıt, S-Pen yuvasına ve 50MP ISOCELL GN3 ana kameradan oluşan üçlü bir arka kamera tasarımına sahip olabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir