Samsung Galaxy Z Flip 5’in kapak ekranı büyüyor: İşte böyle görünecek

Genel Nis 03, 2023 Yorum Yok
Samsung’un katlanabilir akıllı telefon yelpazesi bu Yıl Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5‘in eklenmesiyle daha da büyüyecek. Samsung, bu jenerasyonda hem tasarımsal hem de teknik manada Değerli değişikliklere giderek daha eksiksiz bir Bina sunmayı hedefliyor. Ve görünüşe nazaran Galaxy Z Flip 5’in kapak ekranı da bu doğrultuda büyüyecek.

Galaxy Z Flip 5’in Hariç ekranı büyüyor

Hem Galaxy Z Fold 5 hem de Galaxy Z Flip 5, su damlası menteşe dizaynına sahip olacak ve bu sayede telefon katlandığında Fazla daha az boşluk kalacak. Bu menteşe tasarımı ekranın da daha şık formda kıvrılmasını sağlayacak. Galaxy Z Flip 5 için bir diğer Değerli ayrıntı ise kısa mühlet Evvel çıkan kapak ekranı boyutu. Birinci Z Flip modeli 1,1 inçlik Ufak bir kapak ekranına sahipken, sonraki iki model (Z Flip 3 ve Z Flip 4) kapak ekranı boyutunu 1,9 inç’e çıkardı.

Galaxy Z Flip 5’in kapak ekranının boyutu tam olarak bilinmiyor fakat 3 ila 4 inç arasında olabileceği söyleniyor. Kapak ekranının tasarımı da biraz daha farklı görünüyor. Hariç ekranın büyümesi telefonu açmadan da bildirimler, iletiler üzere özelliklere erişmeyi kolaylaştıracaktır. Öte yandan anne katlanabilir ekran hakkında ise şimdilik net bilgiler var değil. Muhtemelen ilerleyen haftalarda Fazla daha detaylı bilgiler ortaya çıkacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir