Samsung Galaxy Z Flip 3 için de Android 13 güncellemesi yayınlandı

Genel Kas 20, 2022 Yorum Yok
Android tarafında Pixel aygıtları dışında en süratli güncellemeleri veren Samsung, geçtiğimiz Yıl Android 12 güncellemeleri ile diğer markalara Örnek olmuştu. Ağustos ayında çıkış yapan Android 13 güncellemesini de süratli bir formda birçok aygıtına ulaştıran firma, artık de geçtiğimiz yılın sevilen akıllı telefonu Galaxy Z Flip 3’ü güncelliyor.

Hindistan’da kullanıma sunuldu

Galaxy S22, S21, S20, Note 20, Galaxy A53, Galaxy A52, Galaxy Tab S8 ve kimi diğer modellerden sonra Samsung, Galaxy Z Flip 3 için de Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesini yayınladı. F711BXXU3DVK3 kod isimli güncelleme, kasım Emniyet yaması ile birlikte geliyor ve Lahza prestiji ile Hindistan’da kullanıma sunulmuş durumda.

Güncelleme, Galaxy Z Flip 3 aygıtına Özel yenilikler içermese de birçok yeniliği beraberinde getiriyor. One UI 5; yenilenmiş dinamik tema seçenekleri, daha akıllı Wi-Fi ilişkisi, yenilenmiş bildirim merkezi, üst üste binen widgetlar, geliştirilmiş zımnilik seçenekleri ve Samsung Dex yenilikleri ile birlikte geliyor. Güncelleme, önümüzdeki haftalarda küresel olarak kullanıma sunulacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir