Samsung Galaxy S23 Ultra için kamera odaklı tanıtım videoları yayınlandı

Genel Oca 11, 2023 Yorum Yok
Yaklaşan Galaxy S23 Ultra, Samsung’un 2023 için en üst seviye amiral gemisi olmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar pek Fazla sızıntısına tanıklık ettiğimiz telefon için artık kamera odaklı reklam sinemaları ortaya çıktı. Reklam görüntülerinde Galaxy S23 Ultra’nın düşük Fer performansına vurgu yapılıyor.

Galaxy S23 Ultra tanıtım görüntüleri paylaşıldı

Her iki tanıtım görüntüsü da Ice Universe tarafından GIF biçiminde paylaşıldı. Birinci GIF görüntüsünde Galaxy S23 Ultra’nın düşük ışıkta yüksek kaliteli fotoğrafları nasıl çekeceğinden bahsediyor. Görüntüde “Ay ışığı için yapıldı” vurgusu da en az Etraf ışığında Fazla Çok detay yakalamak isteyen kullanıcılar için yapılmış bir vurgu niteliğinde.

Paylaşılan ikinci GIF’te ise Galaxy S23 Utra ile artması beklenen megapiksel kıymetine vurgu yapılıyor. Samsung, Galaxy S22 Ultra için 108 MP anne kameraya yer verirken bu değer Galaxy S23 Ultra’da 200 MP olacak. Megapiksel sayısı arttıkça birden fazla Vakit tıpkı kalite artışının yakalanamadığını gördük lakin Samsung kamera konusunda her Vakit dalın en düzgün firmalarından birisi olmuştur.

Galaxy S23 ne Vakit çıkacak?

Galaxy S23 Ultra’nın Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 ile harmanlanacağını hasebiyle daha gelişmiş bir manzara sürece motoruna sahip olacağını söyleyebiliriz. Yazılımsal ilerlemeler ile de Galaxy S23 serisinin genelinde Kıymetli bir görüntü performans artışı yakalanmasını beklemekteyiz. bütün ayrıntılar ve Galaxy S23 serisi, Samsung’un 1 Şubat tarihinde yapacağı aktiflikte resmiyete kavuşturulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir