Samsung Galaxy S23 serisi, daha fazla renk seçeneğiyle gelebilir

Genel Oca 30, 2023 Yorum Yok
Bu yılın en Fazla beklenen akıllı telefon serilerinden Samsung Galaxy S23 serisi, 1 Şubat’ta gerçekleşecek Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak. Samsung Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra’dan oluşacak serinin dört farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürüleceğini gösteriyordu. Lakin ortaya çıkan yeni sızıntılar serinin daha Çok renk seçeneğiyle gelebileceği tarafında.

Samsung Galaxy S23 serisi, açıklanan renklerin yanı Dizi fazladan dört renk seçeneğine daha sahip olabilir

Tipster Ross Young ve SnoopyTech tarafından yapılan Twitter paylaşımlarına göre Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy yonga setinden Sıkıntı alacak Samsung Galaxy S23 serisi, muhtemelen daha Evvel bildirilenden daha Çok renk seçeneğiyle satışa sunulacak.

Phantom Black, Cotton Flower, Botanic Green ve Misty Lilac isimli renk seçenekleriyle gelmesi beklenen seri, bu renk seçeneklerinin yanında Gri, Aleni Mavi, Aleni Yeşil ve Kırmızı olmak üzere fazladan dört farklı renk seçeneğiyle daha satışa sunulabilir. Lakin bu yeni renk seçenekleri internet mağazasına Özel satışa sunulacak. Ayrıyeten yapılan tweet paylaşımına nazaran bu renk seçenekleri şimdilik sadece Galaxy S23 Ultra için var olabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir