Samsung Galaxy Book 3 de sızdırıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

Genel Oca 31, 2023 Yorum Yok
Samsung Galaxy Book 3 serisinin Galaxy Book 3, Book 3 360, Book 3 Pro, Book 3 Pro 360 ve Galaxy Book 3 Ultra üzere birden Çok modeli içereceği söyleniyor. Bunlar ortasında en Müsait fiyatlı model Galaxy Book 3 olacak. Samsung Galaxy Unpacked 2023 aktifliği öncesinde bilgisayarın yüksek çözünürlüklü görselleriyle Birlikte teknik özellikleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy Book 3 (beklenen) özellikleri

Tanınan tipster SnoppyTech, Galaxy Book 3’ü her açıdan gösteren imgelerle Bir arada özelliklerini paylaştı.

Galaxy Book 3’ün 15.6 inç Full HD ekrana sahip olacak lakin Samsung’un LCD panel mi yoksa OLED mi kullandığı bilinmiyor. Dizüstü bilgisayar, Intel 13. nesil i5/i7 işlemci ile gelecek. 2 adet USB-C (muhtemelen Thunderbolt 4) portu, 2 adet USB 3.2 Type-A portu, HDMI portu, microSD kart yuvası, 3.5mm kulaklık girişi, yer Meydan portlar ortasında.

15.4 mm inceliğinde, 1.56 kg yükünde olan dizüstü, depolama artırma için kullanılabilecek ek SSD yuvasına sahip. Kullanıcının ek SSD ve microSD kart yardımıyla depolamayı 2TB’a kadar artırabileceği söyleniyor. En düşük 8GB LPDDR5 RAM, 256GB PCIe 4.0 NVMe SSD ile gelmesi beklenen dizüstü bilgisayar, Özel sayısal tuş ekibi olan klavyeyle gelecek. Klavyenin izleme dörtgeni, tipik MacBook’larda gördüğümüzden daha Ufak görünüyor. nihayet olarak Galaxy Book 3’ün 65W USB-C Güç adaptörüyle Birlikte gelmesi bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir