Samsung, Galaxy A serisi telefon modellerini azaltabilir

Genel Oca 11, 2023 Yorum Yok
Samsung, Galaxy A serisini giriş düzeyinden orta-üst düzeye kadar geniş bir yelpazeye pozisyonlandırmış durumda. Bu geniş yelpazenin sonucu olarak Eser ölçüsü da epey yüksek. Lakin görünen o ki Samsung, Galaxy A serisi telefon modellerini azaltmayı planlıyor.

Galaxy A serisi küçültülebilir

Yeni bir raporda söylenenlere nazaran istikbal Yıl Galaxy A24’ün bir halefi olmayacak. Samsung’un 2024’te Galaxy A15, Galaxy A35 ve Galaxy A55’i piyasaya süreceği iddia ediliyor lakin şirket Galaxy A2x serisini iptal edecek.

Samsung’un yalnızca bir Yıl içinde geliştirilen Galaxy A aygıtlarının sayısını azaltarak geliştirme maliyetlerini düşürürken kârlılığı ise artırmak istediği bildiriliyor. Seriyi küçültme stratejisinin Galaxy A serisinde daha uygun orta Sınıf telefonlara yol açıp açmayacağı tartışmaya açık. Teorik olarak, daha az modele odaklanmak, Samsung’un daha düzgün telefonlar geliştirmesine ve daha güzel yazılım dayanağı sunmasına müsaade verebilir.

Günün sonunda, Galaxy A serisinin istikbal Yıl küçültüleceğinden pek emin olamayız. Ne de olsa 2023’e yeni girdik ve bu yılki Galaxy A modellerinin birden fazla şimdi piyasaya çıkmadı bile. Hatta istikbal Yıl Galaxy S serisinde de Samsung’un değişikliğe gideceği ve S24+ modelinin olmayabileceği söylenmekte. Bununla Birlikte Samsung’un 2023 yılı beklentileri de finansal manada Fazla parlak değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir