Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Samsung Galaxy 23 serisinin tasarımını onaylayan kılıf görselleri sızdı

Samsung Galaxy 23 serisinin tasarımını onaylayan kılıf görselleri sızdı

admin admin -
17 0
Samsung Galaxy S23 ile ilgili sızıntıların sayısı her geçen gün artıyor. Güney Koreli şirket yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını 1 Şubat‘ta düzenleyeceği aktiflikte tanıtacak. Lansman için Geri sayıma geçilirken nihayet olarak aygıtların kılıf görselleri internete düştü.
Yayınlanan imgeler Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra için tasarlanan kılıfları gözler önüne sererken, tıpkı vakitte amiral gemisi akıllı telefonların çerçeve biçimi ve kamera dizaynını açıkça gösteriyor. Ambalajların arka kısmında “Samsung tarafından tasarlanmıştır” yazısı olduğunu görüyoruz. Dolayısı ile karşımızda resmi kılıflar duruyor.

Ultra’daki sensörleri Değerli ölçüde büyük

Samsung Galaxy S23 ve S23+ modellerinini deri kılıfları akıllı telefonların selefleri üzere yuvarlak köşelere sahip olduğunu doğruluyor. Üzerlerinde üç kamera sensörü için oyuklar var. Galaxy S23 Ultra kılıfları ise daha düz ve daha az kıvrımlı köşeleri gösteriyor. anne kamera sensörleri için bırakılan oyukların Galaxy S22 Ultra’nınkinden daha büyük olması da gözlerden kaçmıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir