RTX 4070’li tablet Asus ROG FLOW Z13-ACRNM RMT02 tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Genel Mar 31, 2023 Yorum Yok
PC pazarının önde gelen isimlerinden Asus, oyuncu odaklı ROG (Republic of Gamers) Eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu bağlamda ROG Flow dizüstü bilgisayar ailesi ile ses getirmeye başaran marka, artık de Acronym iş birliğiyle geliştirilen ROG Flow Z13-ACRNM RMT02 modelini tanıttı. Üretimde Mümkün olan bütün hudutları zorlayan aygıt, hem tablet hem de dizüstü bilgisayarı Biricik bir konsept içerisinde birleştiriyor.

ROG Flow Z13-ACRNM RMT02 özellikleri

FLOW Z13-ACRNM RMT02, kompakt yapısının altında Intel Core i9-13900H işlemci ve GeForce RTX 4070 ile destekleniyor. Bununla birlikte 65W termal kapasite, performans ve gecikme müddetleri konusunda MUX Switch ve Nvidia Advanced Optimus ile donatılan aygıta, %44 anakart kapsama alanına sahip bir Buğu odası soğutma çözümü eşlik ediyor.

Ayrıca Asus, FLOW Z13-ACRNM RMT02’nin içerisinde bulunan sıvı metal ve ark akışlı fanlar ile 0db ortam soğutması sağlandığına dikkat çekiyor. Bunlara ek olarak XG Mobile dayanağı ve ön tarafta 16:10 en uzunluk oranıyla ROG Nebula ekran ile vitrine çıkacak aygıt, 165 Hz yenileme suratı, 500 nit parlaklık ve Gorilla Glass DXC ile %100 DCI-P3 renk uzayına takviye sunuyor.

ROG FLOW Z13-ACRNM RMT02’nin öteki özellikleri arasında MicroSD takviyesine ek olarak, USB Type-A, Type-C (130W süratli şarj), Thunderbolt 4 ve Wi-Fi 6E üzere yenilikçi irtibat seçeneklerinin yer aldığını belirtelim.

Benzersiz Fazla istikametli tasarım

2023 Asus ROG Flow serisine iç olan ROG FLOW Z13-ACRNM RMT02, oyun, fotoğraf sürece ve grafik ihtiyaçları üzere Fazla istikametli bir platforma konut sahipliği yapıyor. Böylelikle aygıt, üst seviye bir tablet, oyun oynamak için kuvvetli taşınabilir bir masaüstü bilgisayar ve devinim halindeyken yaratıcı bir Amel istasyonu ortasında zahmetsizce geçiş yapabiliyor.

Bu noktada, entegre dayanak ayağı, entegre taşıma sistemi ve sabitlenmiş tutma yerleri ile donatılan ROG FLOW Z13-ACRNM RMT02, ayrıyeten daha istikrarlı bir tutuş için kauçuk tabanlı kaplama ve büsbütün CNC frezelenmiş metal bir kasa ile destekleniyor. Ancak aygıtın en öne çıkan noktası Iron Man’in kostüm dizaynıyla tanınan Phil Saunders’ın imzasını taşıması diyebiliriz.

mahsul dizayncısı Phil Saunders, yeni konsepti şöyle açıklıyor: “Elinize aldığınızda birinci ayrım ettiğiniz şey, her şeyin nihayet derece dokunsal olması. Askı sistemi, kullanıcısının kendi çantası haline gelerek kullanıcıya aygıtlarıyla etkileşime girebilmeleri için Mümkün olduğunca Çok yetki veriyor. Omzundan asabildiğin üzere devinim halindeyken etkileşim kurabilmek için iki elinizi de özgür bırakan bir mod da var.”

Özel bir taşıma çantasına ek olarak işlenmiş alüminyum, gömülü kauçuk tutma elemanları, hami köşeler, kayış sistemi ve baştan sona hisli gravürler ile işlenen ROG Flow Z13-ACRNM RMT02, 3 Nisan 2023’ten itibaren 2.499 dolardan başlayan fiyatlar ile bütün dünyada satışa sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir