ReklamUp, Google’ın bir numaralı MCM iş ortağı oldu

Genel Şub 06, 2023 Yorum Yok
Türkiye’de ve Yurt dışında aktiflik gösteren yerli reklam ajansı ReklamUp, dünya çapında bir numaralı Google MCM iş ortağı olduğunu duyurdu.

ReklamUp’ın LinkedIn hesabından yapılan paylaşımda, “Ocak 2023 prestijiyle ReklamUp’ın dünya çapında 1 numaralı Google MCM ortağı olduğunu duyurmaktan Sevinç duyuyoruz. Bu alandaki 10 yıllık tecrübemiz ve Nakit kazanma uzmanlığımız bizi buraya taşıdı. Bu Yıl daha yeterli performans sergilemek için sabırsızlanıyoruz.” tabirleri kullanıldı.

Google MCM nedir?

Google MCM (Multiple Customer Management-Çoklu alıcı Yönetimi), yayıncıların üçüncü taraf Google Amel ortakları aracılığıyla Google isim Exchange’e erişmesine ve reklamlarını bu Amel ortakları aracılığıyla yönetmesine İmkan tanır. Yayıncıların reklamlardaki görünürlük ve Denetim seviyesini yönetmeyi sağlayan bir araçtır. Yayıncı portföyüne genel nazar sunan Türlü Denetim panelleri ve raporlar sunar. Yayıncılar reklam ajansları sayesinde daha geniş bir reklamveren havuzuyla ilişki kurabilir ve reklam gelirlerini artırabilir. Yayıncıların muhtaçlıklarını daha yeterli karşılama ve reklam randımanını artırmaya Yardımcı olur. Google sadece sık sık kalite denetimi yaptığı Amel ortaklarına Google MCM kullanım hakkı tanıyor. ReklamUp, Google tarafından yapılan kıymetlendirme sonucunda 1 numaralı Google MCM Amel ortağı pozisyonuna yükseldi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir