Realme yakında Narzo N55’i piyasaya sürecek: İşte çıkış tarihi ve ilk görüntüsü

Genel Nis 01, 2023 Yorum Yok
Realme orta Sınıf Narzo serisi kapsamında yeni bir akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 91mobiles internet sitesinine nazaran Narzo N55 olarak isimlendirilen model 12 Nisan‘da Hindistan’da duyurulacak. Bu ortada aygıtın birinci manzarası de ortaya çıktı.

Akıllı telefon siyah ve mavi renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Temel versiyonu 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı içerecek. Birebir vakitte 4 GB + 128 GB, 6 GB + 64 GB, 6 GB + 128 GB ve nihayet olarak 8 GB + 128 GB üzere farklı konfigürasyonları olacak.

Mobil oyun meraklılarını hedefleyecek

Realme Narzo N55’in öbür özellikleri şimdilik bir sır olarak kalmaya devam ediyor lakin akıllı telefonun orta sınıf kategorisine iç olması ve tıpkı evvelki Narzo serisi modeller üzere taşınabilir oyun meraklılarını hedeflemesi bekleniyor.

Bu ortada Mukul Sharma yakında tanıtılacak aygıtın bir görüntüsünü paylaştı. Sızdırılan görsel Realme Narzo N55’in yalnızca alt tarafını gösteriyor. Bu kısımda 3.5 mm kulaklık girişi, mikrofon, USB-C irtibat noktası ve hoparlör ızgarasına yer verildiğini görüyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir