Realme Narzo N55 tasarımı belli oldu: 12 Nisan’da geliyor

Genel Nis 06, 2023 Yorum Yok
Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, kısa mühlet doğrulanan Narzo N55 modelinin birinci imajlarını ve çıkış tarihini paylaştı. Bugün marka, N serisinin yeni üyesi Narzo N55’in 12 Nisan’da görücüye çıkacağını duyurdu. Pekala yaklaşan model beraberinde neler getiriyor? İşte ayrıntılar

Realme Narzo N55 özellikleri

Realme, “şık tasarımı ve üstün özellikleri” ile kullanıcılara eşsiz bir tecrübe sunacak olan Narzo N55’i “Yeni nesil Süratli Şarj Lideri” olarak lanse ediyor. Bilmeyenler için Eylül 2020’de piyasaya sürülen Narzo 20 Pro, 65W süratli şarj desteği ile karşımıza çıkmıştı. Narzo N55’in ise bu sayısı ne kadar üste taşıyacağı şimdi bilinmiyor. Lakin 120W ve üzeri suratlarla karşılaşmamız kuvvetle beklenen.

Realme tarafından paylaşılan öteki imajlarda, Narzo N55’in “Yeni jenerasyon Sıkıntı ve Netlik” sunacağı belirtiliyor. Bu açıklamada, telefonun işlemcisi, kamera tasarımı yahut ekran dizaynına bir referans olabilir. Gerçekten Qualcomm tarafından yakın vakitte piyasaya sürülen orta Tertip Snapdragon 7+ Gen 2, amiral gemisi aygıtlara yaklaşan bir performans ile karşımıza çıktı. 

Realme, N55’in teknik özelliklerini detaylı olarak açıklamadı, lakin telefonun tasarımı Son belirli oldu. Realme’nin paylaştığı teaser, bize Narzo N55’in çift tonlu bir tasarıma ve çift kamera sensörüne sahip olacağını gösteriyor. Ayrıyeten N55’in sağ tarafında, ses tuşları ve muhtemelen parmak izi tarayıcı içeren bir Güç tuşuna yer verildiğini görüyoruz. Akıllı telefon merak edilen bütün ayrıntılar, 12 Nisan’da bizleri bekliyor olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir