Realme Narzo N53’ün özellikleri onaylandı: İşte beklenen özellikler

Genel May 13, 2023 Yorum Yok
Realme geçtiğimiz ay Narzo N55’i piyasaya sürmüştü. Narzo N serisini genişletmeye hazırlanan şirket, şimdilerde serinin ikinci telefonu olacak Narzo N53‘ü tanıtmaya hazırlanıyor. Yakın bir vakitte ise Realme, 18 Mayıs’ta piyasya sürülecek aygıtın birtakım özelliklerini onayladı.

İşte Realme Narzo N53’ün beklenen özellikleri:

Realme, ikinci Narzo N serisi akıllı telefonunu Narzo N53’ün 7,49 mm kalınlık ile şirket tarafından üretilen en ince telefon olacağını açıkladı. Feather Black ve Feather Gold olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek aygıt, ne yazık ki 5G’yi desteklemeyecek. 

33W süratli şarj destekli 5000mAh bataryaya sahip olacak aygıt, 34 dakikada yüzde 50’ye kadar şarj olacak. Cihazın arka tarafında ise 50 MP’lik anne kameranın mesken sahipliği yaptığı çift kamera kurulumundan ve bir LED flaştan oluşan kare formunda bir kamera modülü yer alacak.

4 GB RAM ve 64 GB depolama ile 6 GB RAM ve 128 GB depolama olmak üzere iki farklı depolama yapılandırması ile piyasaya sürülecek cihazın depolama genişletmesi için microSD kart yuvasına sahip olması epeyce beklenen. Ayrıyeten aygıtın sanal RAM takviyesine de sahip olması bekleniyor. Böylelikle aygıt, fizikî RAM ve sanal RAM ile Bir arada 16 GB’a kadar dinamik RAM’e sahip olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir